В Історико – краєзнавчому музеї «Гуцульщина» відбулась особлива подія.
В Історико – краєзнавчому музеї «Гуцульщина» відбулась особлива подія.
03-02-2017
Культура

В Історико – краєзнавчому музеї «Гуцульщина» відбулась особлива подія. Ми відкривали Першу персональну виставку "Живописні краєвиди Верховинщини" члена Спілки художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва Верховинщини, художника-живописця Миколи Максим’юка, жителя із села Верхній Ясенів.
Ведучий свята – Бортейчук Роман, голова Спілки художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва Верховинщини, заслужений майстер народної творчості Верховинщини, член НСХУ, різьбяр.
Почав відкриття о. Роман Болехівський освяченням та Божим благословенням усіх присутніх на відкритті даної виставки. 
Після надано слово й самому автору художніх робіт, який дуже скромно розповів про себе і про свій творчий доробок.

Далі виступив молодший внук Глушко Захар Володимирович, який розповів про свого любимого дідуся, яких хоче в подальшому бути архітектором та малювати, як його дідусь, а старший внук Глушко Володимир грав на скрипці. 
До теплих привітань долучились: Шкіндюк І.Ю.; Коломийчук О. М.; Чубатько О. С.; Ілійчук В. І.; Зеленчук І. М.. А на завершення свята співробітник музею Савчук Т. М. прочитала власний вірш про роботи художника.
Весь захід супроводжувався живою гуцульською музикою від учнів гуртка «Народні інструменти» ЦДТЮ, керівником якого є Тимчук Василь Іванович та поважним скрипалем на Верховинщині – Семенюком Іваном Івановичем. 

 

 Автор:Галина Кутащук, науковий співробітник Історико – краєзнавчого музею «Гуцульщина» 

Фото:Галина Кутащук , Олег Гапчук та Іванна Петрусеняк.

 

 

 

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5