Турбота над дітьми з обмеженими функціональними можливостями-найбільша похвала!
Турбота над дітьми з обмеженими функціональними можливостями-найбільша похвала!
06-02-2017
Здоров'я

А також завдяки волонтерам, що допомогли нести подарунки, змогли дістатися і до віддалених високогірних присілок району. Спілкуючись з ними кожен з нас згадав про свої проблеми і потреби, і зрозумів, що вони далеко не найважливіші у світі. Багато чого можна навчитись від них. Найперше, не впасти духом, не опустити руки, не піддатися депресії та думці, що я нікому не потрібний. А більше того – знайти своє місце у суспільстві, відкрити свої Богом дані таланти та щирих друзів, та уміти цінити життя у всій його красі.

Кожен з нас зрозумів, що ці діти краще бачать світ і добро у ньому. Вони добрі, відкриті, готові піти на контакт. На сьогоднішній день питання інвалідності людей є дуже актуальним, особливо, якщо воно торкається обмежених фізичних можливостей дітей і молоді. Кожна десята людина у світі – інвалід, багато з них рік у рік живе у чотирьох стінах, не маючи жодної можливості брати участь у суспільному житті. Люди з різних причин стають інвалідами, але це можуть бути і вроджені вади. Аби жити, такій людині потрібно призвичаїтися до свого розумового чи фізичного обмеження, змиритися з цим й існувати так у всій повноті наскільки це тільки можливо. Такі люди часто не зрозумілі здоровим особам суспільства, тому зазвичай від людей з обмеженими можливостями відвертаються.

Але таким людям, потрібна турбота, піклування, допомога, а особливо їм необхідна дружба, розуміння і спілкування. Ви теж можете здійснити маленький крок у пізнанні світу й навчитися робити добро, почавши просто спілкуватися з людиною з обмеженими можливостями. Хоча й на перший погляд здається, що це тяжко, але згодом стає зрозуміло, що це дуже класно і круто. Вони нічим не відрізняються від нас, їм лише потрібно більше трішечки турботи.

                                                                                                   Верховинський РЦСССДМ

Переглядів - 150
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: