Її голос, як чиста сльоза
Її голос, як чиста сльоза
07-02-2017
Новинки музики

Вона, ніби ковток прохолодного обнадійливого повітря в сьогоднішній нелегкий час. Зворушлива,  світла, розумна і унікальна, невимушено легка і талановита дівчина, в якої у майбутньому здійсняться усі її мрії - чомусь я щиро вірю в це, і зараз дізнаєтесь чому. Знайомтесь -  Наталія Тимчук з села Голови.  
 
Наталочко, радий, що ти знайшла час поспілкуватись. Скажи будь-ласка, де ти навчаєшся, які у тебе улюблені предмети і вчителі? 
 
Вітаю! Я навчаюсь у Голівській ЗОШ в 9-му класі. У нас дуже маленький клас, але дуже дружній. По духу – я гуманітарій, мені дуже подобаються предмети саме цього спрямування. А ось моїх улюблених вчителів у мене  теж багато, бо кожен з них - це особистість, дійсно професіонал і майстер своєї справи. У нашій школі дуже сильний колектив педагогів, я ними всіма дуже пишаюся.
А звідки у тебе такий величезний дар до співу? Особисто мені дуже подобається, як ти виконуєш пісні в акапельному звучанні. 
 
Я чесно не знаю ,то якось само собою взялось, можливо через те,   що у мене дуже гарно співає батько,а я йому весь час підспівувала. 
 
Тобто, ти спочатку була у тата на бек-вокалі?  
 
Ну, можна сказати так  воно й було і досить частенько (сміється). А ще у мене співає моя старша сестричка і я у неї теж багато чого навчилась. 
 
Чи пам’ятаєш ти свій перший виступ? 
 
Здається так. Це було у другому класі. Я грала в одній зі сценок, де виконувала роль старенької бабці, там я співала пісню «Два веселі гусі». 
 
Зараз де ти виконуєш  пісні?  
 
Звичайно, це на сценах нашого села: в Будинку культури та школі. Не так давно отримала запрошення від керівника гурту «Струни Орфея» Василя Нагірняка виступати в складі цього творчого і  знаного уже за межами нашої області колективу. Ну мені дуже сподобався захід в селі Ільці «Лист українському солдату», в якому прийняли участь багато талановитих вокалістів з усього району,  саме там район вперше почув про Ігоря Недоходюка з  села Черемошна,    і, напевно, про мене теж. А ще, звичайно, виступ уже в складі колективу «Струни Орфея»  в Каневі на Чернечій Горі. 
 
А чи ти часом не пробувала писати вірші чи можливо музику? 
 
Колись так це було, але це були дитячі наївні в деякій мірі вірші, хоча дуже щирі. На сьогодні я працюю вже в цьому напрямку і хочу написати свій авторський твір, та це має бути така робота, за яку не буде соромно не мені, не моїм рідним чи друзям. 
 
Скажи Наталю, на кого ти рівняєшся з наших вітчизняних артистів і яка музика тобі найбільше для душі? 
 
Я обожнюю рок. А якщо точніше, то альтернативний рок, тому що це по-перше, інтелектуальна і одночасно чесна та чуттєва музика, а не простий там набір слів. Мені подобаються такі гурти, як «Океан Ельзи», «Тартак», «Без Обмежень», «Еpolets»», «Антитіла», «Один  в каноє» і звичайно, «The Hardkiss».
 
Ну якщо ми вже згадали масштабні телевізійні проекти, то чи не хотіла ти б взяти в таких проектах участь? 
 
З дитинства хотіла, та і тепер, якщо чесно мрію, щоб кудись потрапити, кожен день працюю над собою. Маленькі успіхи вже є, так я виборола друге місце на районному конкурсі «Музика весни» та ставала лауреатом конкурсів на теренах нашої області. 
 
Хто є найдорожчим для тебе в житті і з яким девізом ти крокуєш вперед? 
 
Найдорожчими - і це не буде великим секретом, так як і для кожної людини на землі - мої мати та батько. В моєму випадку ще й любляча старша сестра. Друзів у мене не так багато, а ті ,що є, вони для мене є теж надзвичайно і важливими, і дорогими. 
Мій девіз - напевно дійсно йти вперед, крокувати до мети через перепони ,невдачі,проблеми. Не здаватися і вперто боротися за своє «Я» під сонцем, за свій успіх, долю та удачу. Такою є моя мотивуюча складова усіх моїх старань. А ще, звичайно, прислухатись до порад матері, батька, багатьох старших ,поважних людей і все обов’язково буде добре.
Так як ти налаштовуєш себе, звичайно заслуговує на повагу. А чи є у тебе найзаповітніша мрія? 
 
Я мрію дуже частенько і мрію багато, але найзаповітніших мрій у мене напевно цілих дві. По-перше, добитись чогось набагато більше в співочому плані. А ще б дуже хотілося покращити зір, так як маю деякі проблеми і бачу цей світ трішки гірше за інших,  тому і ношу окуляри. Хоча це мені не заважає  як в творчому плані, так і наприклад зараз в спілкуванні з вами. 
 
Отже, своє майбутнє ти вирішила твердо: пов’яжеш з музикою? 
 
Так, це моє життя, яке більше чим на половину заповнене звуками, нотами, піснями, музикою, концертами. Я б хотіла стати відомою співачкою, дарувати людям радість, доброту, спокій саме через пісні. Ще мені дуже подобається психологія, бо дуже часто моральна підтримка людини є більш вагомішою чим фізична. Хоча спів я люблю набагато більше. 
 
Олег Гапчук.
 
 

Переглядів - 142
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: