Верховинщину з робочим візитом відвідало керівництво обласної ради
Верховинщину з робочим візитом відвідало керівництво обласної ради
09-02-2017
Політика

Верховинщину з робочим візитом відвідало керівництво обласної ради. Голова обласної ради Олександр Сич, його перший заступник Василь Гладій, заступник Сергій Басараб, начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності Юрій Цимбалюк, голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк, голова РДА Олег Лютий та заступник голови районної ради Іван Маківничук оглянули низку освітніх та адміністративних  установ, які отримували фінансування з обласного бюджету.
 
Розпочали свій об’їзд посадовці з Стебнівської сільської ради. Тут завершено капітальний ремонт будинку спеціалістів та благоустрій території довкола будівлі. 
Після керівництво переїхало до села Устеріки, де ознайомлювалися з роботою та проблемними питаннями дитячого садочка «Вишиваночка».
Відвідування відділення стаціонарного догляду територіального центру для постійного або тимчасового проживання громадян у село Красноїлля було третім відвідуваним селом за планом.
На завершення керівництво області заїхало у селище Верховину на зустріч у голови селищної ради Василя Мицканюка та зустріч у залі засідань районної ради з керівниками органів місцевого самоврядування, депутатами районної ради, керівниками районних служб, відомств, підприємств, установ та організацій.
Олександр Сич наголосив, що область турбується про Верховинський район, сприяє і буде сприяти розвитку гірського краю.
Іван Шкіндюк у свою чергу привітав гостей на нашій Карпатській землі,  подякував Олександру Сичу, Василю Гладію та Сергію Басарабу за їхню допомогу та за спільну працю на благо нашого району та України.
 У ході зустрічі відбулося обговорення, питання від депутатів та активу району.
 
                                                                           Прес-служба Верховинської районної ради

 

Переглядів - 90
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: