Любов Шикман - "Ти мій океан"
Любов Шикман - "Ти мій океан"
13-02-2017
Літературна Скриня

Любі друзі! Сьогодні щасливий день, вийшла у світ друга моя книжечка " Ти мій океан ". Щиро дякую видавництву " Твори ", м. Вінниця за таку чудову роботу. 
З кожним наступним моїм віршем, з'являлись нові читачі. Так, моя перша книжка розлетілась по Україні і зараз її читають в Київській, Дніпропетровській, Хмельницькій, Вінницькій, Львівській, Чернівецькій, Івано-Франківській областях. Саме ви, дорогі мої читачі, надихнули мене, написати нову книжку і нову історію у моєму житті.
У своїй книзі " Ти мій океан " я старалася передати справжність людських почуттів, що ідуть з глибини серця кожної людини.  Книга готувалась до Дня святого Валентина, тому тема книги любовна лірика.

Дорогі друзі, богато хто з вас впізнають себе у моїх віршах, бо ви своїми історіями-розповідями надихали мене писати нові твори .
Щиро вас вітаю з Днем святого Валентина, хочу побажати щастя, здоров'я та взаємного кохання !!!
Кохайте і будьте коханими ♡♡♡
Люблю вас. ☆ Любов Шикман !!!

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5