Нарада щодо вшанування гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні
Нарада щодо вшанування гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні
16-02-2017
АТО

15 лютого 2017 року заступник голови районної ради Іван Маківничук, перший заступник голови РДА Ярослав Скуматчук, заступник голови РДА Світлана Уршеджук взяли участь у нараді у голови РДА Олега Лютого щодо проведення Дня "Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".
У нараді також взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій.
У ході наради обговорили проект плану заходів з вшанування пам’яті учасників революції гідності, які відбудуться в районі 20 лютого.
За результатами наради дано відповідні протокольні доручення щодо належної підготовки та проведення вищезазначених заходів на території району.
 
Довідково:
20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, встановлений Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5