Роздержавлення друкованих ЗМІ. Що буде з газетою "Верховинські вісті"?
Роздержавлення друкованих ЗМІ. Що буде з газетою "Верховинські вісті"?
01-10-2013
Важливо знати

    19 вересня в першому читанні Верховна Рада України прийняла законопроект "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації".
    Як зазначив голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, до 2015 року роздержавлення друкованих ЗМІ пропонується здійснювати на добровільній основі, а після 2015-го до нероздержавлених видань може бути застосовано примус, - пише Голос України.
    Як здійснюватиметься роздержавлення – шляхом приватизції чи якимось іншим чином – це питання уточнюватиметься під час підготовки законопроекту до другого читання. При цьому документ визначає, що саме трудовий колектив редакції матиме пріоритетне право у визначенні способу реформування.
    Таке рішення занепокоїло і прикарпатських журналістів, особливо районних газет. Днями вони зустрілися на черговому пленумі. На зустрічі побував і редактор нашої районки Дмитро Кіращук. Детальніше у відеосюжеті журналістів телеканалу РАІ - http://trkrai.com.
    Як вплине роздержавлення друкованих ЗМІ на єдину газету міста та району -  "Верховинські вісті", наразі невідомо. Неофіційні джерела повідомляють, що газета має всі можливості і перспективи повністю себе окупити. Окрім виручки за саму газету, редакція отримує щотижня непоганий прибуток від рекламодавців (в тому числі подача вітань та нікрологів), кількість яких останнім часом суттєво зросла.
    Отож, залишається вірити, що одна з найкращих районних газет області продовжить своє існування навіть після можливого роздержавлення друкованої преси.

Переглядів - 226
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: