23 лютого 2017 року, у залі засідань районної ради проведено перше пленарне засідання сьомої сесії районної ради сьомого демократичного скликання.
23 лютого 2017 року, у залі засідань районної ради проведено перше пленарне засідання сьомої сесії районної ради сьомого демократичного скликання.
27-02-2017
Політика

23 лютого 2017 року,  у залі засідань районної ради проведено перше пленарне засідання сьомої сесії районної ради сьомого демократичного скликання, в роботі якого взяли участь депутати обласної ради Микола Ілюк та Ольга Галабала, голова та заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівники районних установ та організацій, сільські голови, голова Народної ради, представників ЗМІ. 
Сесійне засідання розпочалося із Молитви до Господа, яку провів декан УПЦ КП о. Дмитро Михавків. Після присутні вшанували хвилиною мовчання  усіх загиблих за волю України. 
Районна рада розглянула наступні питання порядку денного: про підсумки виконання районного бюджету за 2016 рік, про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, про хід виконання рішення районної ради від 24.12.2015 року «Про районну програму Молодь Верховинщини», про організацію національного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді в 2016-2017 навчальному році, інформація райдержадміністрації про роботу із залучення інвестицій та покращення інвестиційної привабливості району з метою створення робочих місць, про створення комунального дошкільного навчального закладу «Устеріківський дошкільний навчальний заклад «Вишиванка» Верховинської районної ради Івано-Франківської області, про виділення коштів для організації харчування учнів району пільгових категорій, про дозвіл відділу освіти на звільнення від оплати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах в 2017 році, про звільнення від оплати за перебування у Верховинській ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів, про підтримку звернення Долинської районної ради, про затвердження Угоди про двосторонню співпрацю між Верховинською районною радою та Мишьленіцким повітом Малопольського воєводства, Польща, про перейменування сільської ради, про звернення районної ради, про звернення районної ради, про списання основних засобів, про створення тимчасової комісії районної ради, про оплату за навчання у Верховинській дитячій школі мистецтв, про звернення районної ради.
З обговорюваних питань депутати прийняли відповідне рішення.
 
На цьому завершилося перше пленарне засідання сьомої сесії районної ради сьомого демократичного скликання.

Переглядів - 105
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: