Підсумкова нарада Відділу культури і мистецтв райдержадміністрації + Аудіо
Підсумкова нарада Відділу культури і мистецтв райдержадміністрації + Аудіо
03-03-2017

Відбулася підсумкова нарада Відділу культури  і мистецтв райдержадміністрації  за участю  працівників клубних установ, централізованої бібліотечної системи  і дитячої школи мистецтв. 

На порядок  денний були винесені питання:

1. Про підсумки  діяльності закладів  культури і мистецтв райдержадміністрації.

2.Про план роботи  відділу культури і мистецтв РДА на 2017 р.

3. Різне.

З першого питання доповідали начальник відділу культури і мистецтв РДА – Василь Кімейчук.


 

 Також  керівники структурних підрозділів  відділу директор ЦБС – Ганна Валігурська, заступник директора  з навчальної роботи  - Руслан Тупилюк, завідувач районного організаційно-методичного центру при відділі культури і мистецтв РДА -  Юлія Потяк. Нараду також відвідав керівник апарату райдержадміністрації Василь Бровчук, який  відзначив постійну підтримку  райдержадміністрацією галузі культури в районі. Також на нараді був присутній заступник голови районної ради Іван Маківничук, який  відзначив, важливість інформування про культурно-мистецькі заходи  та належної реклами для  зацікавлення туристів.

З другого питання виступила завідувач районного організаційно-методичного центру  при відділі культури і мистецтв РДА Юлія Потяк, яка доповіла про  план заходів  на виконання Програми на 2017 р., а також  зачитала  наказ про оновлений режим роботи сільських клубних установ.

Від працівників  виступив  керівник народного аматорського театру   БК с. Красноїлля Володимир Сінітович, який акцентував на проблемі матеріально-технічної  бази   народних колективів, зокрема на нагальній потребі оновлення костюмів, а також директор БК с. Бистрець Іван Потяк, який  висловив пропозицію проводити протягом року концерти діючих творчих колективів для населення району.

Робота  відділу культури і мистецтв протягом  2016 року була визнана задовільною.

РОМЦ при відділі культури і мистецтв РДА

 

Переглядів - 3
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: