Районний огляд-конкурс читців «Борітеся - поборете»+ Аудіо
Районний огляд-конкурс читців «Борітеся - поборете»+ Аудіо
04-03-2017
Літературна Скриня

203- річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Його дух і постать, втілені у бронзі, надихають людей у різних куточках Землі. Він переймає кожного, хто щирим словом звертається до його слова і в кожного залишається навік простим, як сльоза та сміх, проникливим і довірливим братом, товаришем, ласкавим або розгніваним батьком і водночас, учителем з невичерпною, як Всесвіт, мудрістю.

Софія Мартищук - "Русалонька" 

З метою виховання любові до рідної мови, слова народу, рідної землі, підвищення естетичного виховання дітей та юнацтва, підтримки талановитої молоді протягом лютого в приміщенні районної центральної бібліотеки відбувся районний огляд-конкурс читців «Борітеся – поборете». В конкурсі брали участь 36 читців-аматорів віком від 8 до 35 років. З уст любителів художнього слова пролунало понад 80 поетичних творів класиків української літератури та сучасних авторів. Багато учасників представили на конкурс власні вірші.


Христина Федорчук - "Мені Наснилось" 


Богдан Потяк - "Я Українець!"

У залах  Центральної  районної бібліотеки організовано тематичні виставки літератури  та виставка творів декоративно-ужиткового мистецтва присвячених Т. Г. Шевченку.
Репертуар в  більшості стосувався творів, які розкривають трагічні події Майдану в 2014 році та сучасні військові дії в зоні АТО.
Виступи конкурсантів довели, що  художнє слово – це, справді,  одне із найвищих досягнень рідної мови,  а  поетична творчість Шевченка  залишається незмінним камертоном патріотизму і сили слова.  

Іванна Дідушко - "Думка"

Журі очолив Василь Кімейчук, начальник відділу культури і мистецтв Верховинської РДА. Наразі журі працює над визначенням переможців конкурсу.  Наразі журі працює над визначенням переможців конкурсу. Кращі з них візьмуть участь в районному святі з нагоди дня народження Тараса Шевченка, під час якого відбудеться урочисте нагородження переможців. 

Переглядів - 198
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: