Івано-Франківська обласна рада підтримала “блокадників Донбасу” і вимагає звільнити Авакова (ФОТО)
Івано-Франківська обласна рада підтримала “блокадників Донбасу” і вимагає звільнити Авакова (ФОТО)
14-03-2017
Політика

У ній взяли участь 60 депутатів з 84 обраних, інформує “Галка” з місця події.

На основі вимог Прикарпатського штабу визволення учасників блокади ОРДЛО, депутати підготували проект Звернення до Президента, парламенту та Уряду України. У ньому обранці вимагають: 1) звільнити затриманих учасників “блокади Донбасу”, закрити проти них кримінальні провадження, звільнити з посад міністра МВС Арсена Авакова та його нового заступника В’ячеслава Аброськіна. Крім того, рада вимагає визнати законодавчо російську агресію та прийняти закон про тимчасово окуповану територію.

Перед присутніми виступив голова Івано-Франківської ОДА, депутат облради Олег Гончарук. Він заявив, що депутати пропрезидентської фракції “БПП” підтримають звернення. Однак зазначив, що як держслужбовець, особисто не може голосувати за вимогу відставки Авакова та Аброськіна.

“Сьогодні дуже важко однозначно сказати, яким шляхом задовільнити всі питання. Фракція БПП буде підтримувати звернення, і я, як голова ОДА підтримую абсолютно всі пункти. Там є два пункти по кадрових призначеннях, і я, як відповідальна особа, утримаюся. Але фракція буде голосувати, і я поїду у Київ, буду ці всі питання лобіювати, в тому числі кадрові”, – сказав Гончарук.

До людей звернулися і активісти Прикарпатського штабу визволення учасників блокади ОРДЛО.

“Вчора режим Порошенка повторив помилку Януковича – зрадив народ . Ганьба йому”, – сказав Віталій Мерінов, останнє слово якого почали вигукувати люди.

Свою підтримку висловили і франківські афганці. Також напередодні сесії провели збори в обласній “Асоціації учасників та ветеранів АТО”. Спікер від організації, Андрій Фармуга заявив, що асоціація засуджує торгівлю з терористами, силовий розгін блокадників Донбасу та проти використання ветеранів АТО у політичних іграх, проти захоплень адмінбудівель та інших протиправних дій на мирних територіях України.

В підсумку 60 депутатів проголосували за звернення, один – Олег Гончарук, утримався. Голова обласної ради Олександр Сич пообіцяв одразу ж підписати проект заяви та відправити адресантам.

Джерело:http://www.galka.if.ua

Переглядів - 135
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: