Майдану не буде?
Майдану не буде?
31-03-2017
Політика

Так, Майдану не буде, якщо фахово проводити реформи, садити злочинців та корупціонерів за ґрати, не загравати з окупантом... Але ми – прихильники старих традицій. Для того, щоб відсторонений очільник ДФС Роман Насіров вийшов з СІЗО, його дружина за три дні назбирала на заставу 100 мільйонів гривень. А щодня в новинах благають про допомогу батьки хворих маленьких діток. Тепер уявіть собі, скільки можна б за ці кошти врятувати життів...
І Насіров не один такий, що дозволяє собі подібні речі, та ще в часи війни з клятим ворогом. Таких «свинолюдей» вистачає. 
Судіть самі, якщо б я народився 13 липня 102 року до нашої ери, в один день з Гаєм Юлієм Цезарем, і відразу ж почав отримувати зарплату 3200 гривень на місяць, то заплатити заставу за Насірова зміг би тільки в 2032 році.
Цілком підримую пост у «Facebook» відомого волонтера і засновника проекту «Повернись живим» Віталія Дейнеги. Він порахував, що можна було би придбати для Української армії за суму застави для Романа Насірова: «На ці гроші можна було б купити 1200 тепловізорів і дати нашій армії тотальну перевагу під час нічного бою; купити 100 надсучасних безпілотників, які можуть щодня облітати всю лінію зіткнення; пригнати 250 реанімобілів з повним обладнанням (вистачить на кожну роту на передовій). І врятувати сотні рук, ніг та життів. Але хтось врятував цього виродка від простатиту».  
Тепер ми знаємо, що цей «хтось» – це дружина корупціонера. Виходить, що він дуже вдало одружився. 
Загадкові серця і душі в наших можновладців: красти мільярдами – душа спокійна, серце витримує, а від загрози арешту – одразу інфаркт, інвалідний візок, і зелений коцик у квадратики...  Все це нагадує таку собі спортивну рибалку: впіймали, показали, відпустили...» 
Міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв’ю журналу «Новое время» заявив, що відомство не має юридичної можливості звільнити не лише підозрюваного в корупції Романа Насірова, а й усю його команду. 
Ось так працюють наші правоохоронні органи: коли впіймають стареньку бабусю на базарі, яка торгувала м’ятою, то немовби злочин віку розкрили. А звідки взялися 100 млн гривень для застави за Насірова – знайти не можуть! Хоча, це очевидні речі.
Невже, всьому винні гроші? Звичайно, ні. В першу чергу винні ми, але що зробити, коли тих, хто справді хоче щось змінити в цій країні тотального мега-хабарництва, не думаючи, садять за ґрати, а ще гірше – просто вбивають. Скільки за останні три роки загинуло справжніх патріотів, які не були на війні, але боролись з фальшивою владою. 
Свіжий приклад: за те, що Володимир Парасюк трохи посіпав поліцейських і сказав їм кілька «смачних» словечок, його хочуть позбавити недоторканості, щоб засадити в буцегарню. 
Але Вілкул, Шуфрич, Бойко, які уже давно перевершили своїм краденим капіталом Насірова, продовжують красти і посміхаються з телеекранів. 
Я особисто не розумію, чому ще не «вибухнув» народ, чому не виносять цих гнид з парламенту, поки ще є можливість. Ще років п’ять – і українців, як таких, не залишиться, нас свідомо знищать!
Так, гроші для справжнього патріота – не самоціль, вони у пріоритеті для наших чиновників, митників, зрадників, терористів. Гроші воюють за гроші, а гинуть ті, в кого їх нема. Хтось бачив, щоб за ці роки війни з окупантом хоча б один депутат, олігарх, міністр, генерал оплакували своїх синів? Ні! Гинуть молоді хлопці, спортсмени, науковці, оперні співаки, вчителі, лікарі, гине цвіт нації, люди, які люблять своїх рідних і свою землю, а не гроші. 
Хоча є й інша сторона медалі: за хабарництво щодня, як риба на приманку, потрапляють і менш відомі люди. Це і працівники прикордонної служби, різного роду керівники, викладачі та ректори вишів, проплачені статті пишуть навіть журналісти. 
Та що там говорити про депутатів, якщо знайома платить «енну» суму доларів, щоб здати сесію. Може, корупція, як лейкоцити у крові, з народження у наших людей!
А ще львівське сміття, про це треба говорити, який сором культурній столиці нашої країни, тай нам усім. За те, що прибереш за собою, ще поки що не садять за ґрати, але нам зі Львова не дивно, тому що досить подивитись і на наші вулиці та ріки, як тільки сніг зійде, що робиться в районі. 
Не визріли ми ще до забезпеченого стабільного гармонійного життя, чи то нас так затуркав «совок», чи менталітет застиг у розвитку – не виходить, і все. 
Здавалося б, і нове покоління набагато розумніше, й ідеї є, прагнення і стимул неабиякий, але все залишається на місці. Хочемо змін, але так: поговорили і забули, знову пробачили, і знову залізли в те саме болото. 
А, може, вже досить, як співає Монатік, може, вже настала пора встати з колін? Невже, вони нас не болять, будучи в такій пригніченій і незручній позі цілих 25 років?!
Напевне, сьогодні, як ніколи, усім нам треба ставати чесними, акуратними, розсудливими. Нам треба змінити систему, обновити політикум, в якому не має бути ні одного колишнього обличчя. 
Чи щось зміниться? – запитаєте. Зміниться, якщо не будемо красти, якщо будемо вчитися на помилках. 
Нещодавно Патріарх УПЦ КП Філарет з трибуни «Верховної зради» заявив: «А якщо не буде держави, скажіть, в якому парламенті ви будете сидіти?». Так, будуть тоді сидіти на пляжах Каліфорнії. Після чого будуть сидіти у своїх закордонних «віллах-норах»... В Україні якщо сядуть, то 100000000 гривень змусять їх знову ходити... Кому-кому, а цим начхати на державу, Церкву, і, навіть, на Бога...  
Наш народ заслуговує на краще життя, з Європою чи без неї, повірте мені, це не так важливо. Головне – навести порядок у своєму домі. Якщо міста цієї країни тонуть у смітті, корупціонери виходять за шалені суми грошей з СІЗО, країна за вживанням алкоголю входить у трійку лідерів у світі; в якій щодоби стається понад 100 ДТП; її закордонні заробітчани, перераховують за півроку на 60% більше грошей, ніж закордонні інвестори за рік вкладають в її економіку, а середня зарплата в цій країні – трохи більше 100 доларів; коли країна, в якій уже третій рік війну називають якимось АТО, то виглядає, що із цієї прірви треба вибиратися не один десяток літ.  
Без кардинальних змін, в усіх без винятку сферах життя, нічого вже не вирішити! Але це наша країна, і яка б вона не була – її терміново треба рятувати нам самим. 
___
Олег Гапчук
 

 

Переглядів - 122
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: