Верховинські школярі пройшли пробне ЗНО
Верховинські школярі пройшли пробне ЗНО
06-04-2017
Наука

Верховинські учні 1 квітня перевірили свої знання з української мови та літератури. Пробне тестування розпочалося об 11 годині в Верховинській ЗОШ І-ІІІ ступенів та тривало три години. Цьогорічне тестування проходить двома сесіями: 1 та 8 квітня. На вибір учасників  8 квітня представлені такі предмети, як історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, російська та французька мови.
Під час пробного тестування учні мали змогу попередньо ознайомитись з особливостями процесу. За словами однієї з учасниць, пробне тестування дає можливість попередньо оцінити свої сили та знання, а також подолати хвилювання перед справжніми сесіями ЗНО.
Також оприлюднено правильні відповіді і завдання з пробного ЗНО з української мови і літератури. Учасники, які брали участь у пробному тестуванні можуть перевірити правильність виконання завдань і вирахувати кількість набраних тестових балів. Таблиці переведення тестових балів у шкалу 100-200 та шкалу 1-12 будуть розміщені до 8 квітня.

 

Переглядів - 107
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: