«Дивокрай» Перехресного
«Дивокрай» Перехресного
02-10-2013
Наука

    Рано чи пізно праця отримає втілення, посіяне зерно все ж таки має прорости, давши плоди. Хоча і нелегко, але впевнено і з наполегливістю, в Перехресному працювали над втіленням задуму про створення дитячого садочка. І ось він став реальністю. ДНЗ «Дивокрай» урочисто відкрили минулої неділі.
    Маленькі винуватці свята з цікавістю розглядали будівлю і дорослих, що метушилися – розвішували кольорові кульки, простягнули червону стрічку, навіть грибочка поклали під порогом, а може він сам виріс?  Все можливо, адже це дивокрай, в якому гостей зустрічали із хлібом-сіллю.
    Урочиста частина розпочалася під мелодії сопілки у виконанні сільського війта Василя Плитчука та юного Микола Плитчука. Аби маленьким янголятам велося в садочку добре з напутнім словом та благословенням виступив священик Юрій Миронюк.
    Сільський голова Василь Плитчук розповів про довгий і нелегкий шлях того на якому ідеї стали матеріальними. Адже приміщення, де знаходиться садочок звели та накрили ще в кінці 80-х років минулого століття  й мало воно бути сільським адмінбудинком. Василь Михайлович згадав імена всіх тих, хто заклав основи сьогоднішнього ДНЗ – колишній сільський голова світлої пам’яті В.Рильчук, тодішні працівники сільради Г.Мокан, В.Дідушко, колишній перший секретар райкому партії П.Семків і тих, хто свого часу долучився до того, аби  довести почате до кінця – П.Пониполяк, Д.Стефлюк, І.Шумега, П.Кермощук, і звичайно нинішні керівники – голова РДА В.Гондурак та голова райради Я.Кікінчук, за каденції яких було отримано найбільше коштів для добудови приміщення, та депутат райради Р.Якуб’як, що завжди дбає про округ, начальник фінуправління В.Ватаманюк, депутат обласної ради І.Шкіндюк. Також великий вклад зробили місцеві жителі, котрі своєю працею творили для діточок новий «Дивокрай», який ішов у Перехресне так довго.
    Коли є радість, нею хочеться поділитися з усіма, тож на свято в Перехресному завітали голова райради Я.Кікінчук, заступник голови РДА М.Максим’юк та депутат райради Р.Якуб’як. І кожен побажав якнайкращого для садочка, села. Виступи були сповнені й спогадів про нелегку працю, і напутніх слів на майбутнє. Стрічку перерізали дружно – і гості, й господарі, і маленькі жителі країни «Дивокрай» – М.Плитчук та С.Лаб’юк.
    І ось вони затишні, умебльовані кімнати садочка. Малеча підготувала концерт: віршики, пісеньки. Звичайно допомагали й старші – учні школи, але дошкільнятка чесно пообіцяли – будуть чемними, щоб ними пишалися. Родинна атмосфера і оченята, сповнені чистої глибини, на мить здалося, що то відкрилися не двері нового дитсадка, а справжнього дивокраю. Що ж, хай малечі там весело живеться, а дорослі й далі працюватимуть для їхнього світлого майбутнього.    


Ярослава Поп'юк

Переглядів - 252
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: