«Спортивний Оскар» знайшов володаря у Верхньому Ясенові Ярослава Прокопишина визнано кращим у номінації «За відданість спорту».
«Спортивний Оскар» знайшов володаря у Верхньому Ясенові Ярослава Прокопишина визнано кращим у номінації «За відданість спорту».
08-04-2017
Спорт

Ярослава Прокопишина  визнано кращим у номінації  «За відданість спорту».
У спортивному центрі Києва, на НСК «Олімпійський», відбулася ХІ всеукраїнська урочиста церемонія нагородження «Герої спортивного року-2016». Цей щорічний конкурс визначає найкращих спортсменів, тренерів, фахівців спорту в десяти номінаціях.
Вперше «Спортивний Оскар» у номінації «За відданість спорту» отримав наш земляк, директор Верхньоясенівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ярослав Прокопишин. 
Слід сказати, що цією нагородою, яку вперше вручали у цьому році, відзначають осіб, які опікуються інтересами українського спорту, вносять особистий вклад у розвиток та популяризацію олімпійського руху, сприяючи вихованню молодого покоління на олімпійських ідеалах і принципах. 
Кандидатами у номінації, окрім Ярослава Федоровича, були засновник гірськолижного курорту «Сорочин Яр» на Полтавщині Георгій Бідний та засновник Музею футболу і Клубу вболівальників у Одесі Еммануїл Ганєв. 
Ярослав Прокопишин уже сорок років працює в освіті. Із них 27 – учителем фізичної культури у школі, докладаючи максимум зусиль для фізичного розвитку підростаючого покоління, про що свідчать призові місця у спортивних змаганнях, конкурсах і турнірах. Завдяки його наполегливості у школі введено спортивний профіль навчання. Його вихованці – переможці районного та обласного заходів «Олімпійське лелеченя» (2010-2016 рр.). У 2016 р. брали участь у Всеукраїнських змаганнях. У цьому ж році, влітку, команда відпочивала та брала участь у змаганнях у міжнародному олімпійському таборі Старий Смаковець (Високі Татри, Словаччина). А минулого року у школі відкрито музей олімпійської освіти.
_____
Василь Мануляк
 

Переглядів - 112
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: