Неймовірна музична новинка, від Артема Кондратюка!+lyric video
Неймовірна музична новинка, від Артема Кондратюка!+lyric video
11-04-2017
Новинки музики

Фіналіст 3 сезону вокального телешоу «Голос Країни» у складі команди Олега Скрипки, Артем Кондратюк, оприлюднив у мережі свіжу композицію під назвою «Не рятуй мене», та супровідне lyric video до неї. Авторство слів новинки (переклад російськомовного оригінального твору «Не жалей меня» Артема Кондратюка) належить поету, актору театру і кіно Артуру Арамяну. Щодо долученого до релізу відеоролика, то до його створення доклав свою руку та вміння відеограф Ілля Максименко.
«У цій композиції змальовано ситуацію, коли ти не можеш зізнатися людині у переповнюючих тебе непростих емоціях і почуттях. Думаю, кожен переживав у своєму житті дещо подібне. Такі ситуації вчать нас бути сильнішими і більше довіряти оточуючим. Головна ідея пісні одразу ж стає зрозумілою після рядка у приспіві «Не рятуй мене, а навчи літати» – інколи нам потрібна не допомога, а звичайне натхнення і розуміння, від якого людина може відчути себе щасливою», – коментує новинку Артем Кондратюк.
 
Окрім того, Артем розповів «Нотаткам», що наразі активно працює над своїм другим повноформатним альбомом і планує найближчим часом записати та долучити до його трек-листа ще декілька авторських творів. Цілком можливо, що якийсь із них, так само як пісню «Не рятуй мене», буде оприлюднено у якості окремого web-синглу, тож слідкуйте за подальшими новинами.
 
Джерело: http://notatky.com.ua/kondratyuk-ne-ryatuj/

 

Переглядів - 106
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: