П’яниця в домі. Що робити?
П’яниця в домі. Що робити?
12-05-2017
Здоров'я

   Це болюче питання для багатьох сімей, в яких є людина, що приохотилася до горілки. Разом з пияцтвом у сім'ю приходять матеріальні нестатки, сварки, обвинувачення, бійки. Дорога для тебе людина деградує, втрачаючи не тільки здоров’я, а й людську гідність. І все частіше звучить питання: «Що робити? Як бути?».

   Дійсно, чи є реальні поради щодо того, як поводитися з залежною людиною? Що можна робити, а що ні? Чи треба нести відповідальність за її вчинки і якщо так, то в якій мірі? Як показати, що любиш залежну людину, але не будеш потурати її залежності? Що таке співзалежність і як її уникнути?

  На всі ці питання ви зможете отримати відподь, завітавши на зустріч з фахівцем-консультантом з хімічних залежностей, керівником реабілітаційного центру – Олегом Капациним. Олег має багаторічний досвід роботи з залежними людьми та їхніми сім’ями. Завдяки його зусиллям багато людей змогли подолати залежність і повернутися до нормального життя. 

       Якщо Ви бажаєте знайти відповіді на свої питання, запрошуємо Вас на зустріч, яка відбудеться 15 травня (понеділок) о 13.00 за адресою: «Центр соціально-психологічної допомоги», смт. Верховина, вул. Коваля, 1

Участь у семінарі безкоштовна

УВАГА!   З 16 по 18 травня будуть проходити безкоштовні індивідуальні консультації, на які можна буде записатися після семінару.

Організатор заходу: «Клуб щасливої сім’ї», смт. Верховина

 

Переглядів - 193
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: