ЗУПИНІТЬ ПЛАНЕТУ, Я ЗІЙДУ або «КОХАННЯ НА ДВОХ» ДИВАКА З ЛІССАБОНА !+ ВІДЕО
ЗУПИНІТЬ ПЛАНЕТУ, Я ЗІЙДУ або «КОХАННЯ НА ДВОХ» ДИВАКА З ЛІССАБОНА !+ ВІДЕО
15-05-2017
Новинки музики

Епічні гримаси переможця, артисти-фріки, особисті фани Сердючки та «неймовірний» пранк-ефект підчас виступу Джамали…  Запамятаємо.
Ось і завершилось велике музичне дійство Євробачення – 2017, що проходило цьогоріч в столиці нашої батьківщини. Через шалений ажіотаж, скандали, що супроводжували конкурсантку з Росії та національний відбір конкурсу, велику кількість учасників, про конкурс не знав хіба що лінивий.
Таким чином, у суботу 13 травня на сцені Євробачення – 2017 ми побачили: танцювальну Швецію, електронну Норвегію, дивакувату Португалію, академічну Хорватію, красиву, гармонійну і трішки альтернативну Румунію, неординарну Італію,  вибухово фольклорних  Молдову та Угорщину, а ще почули соціальні посили від  України та Польщі, іспанське новітнє реггі, бельгійку, яка з кам’яним обличчям виконала якийсь похороний марш; білорусів, які вперше за всю історію заспівали пісню рідною мовою. Побачили самовпевнений та егоцентричний Кіпр, сексуальну Грецію та смішний і незрозумілий Азербайджан, хоча саме ця остання країна надала Україні найбільше балів під час голосування.  
 
ПЛЮСИ І МІНУСИ ГОЛОВНОГО МУЗИЧНОГО СВЯТА.

Україна, по-перше, гучно продемонструвала усьому світу, що у нас існує якісна сучасна фірмова музика. Згадаємо виступи Монатіка та ONUKA 

Молоді талановиті артисти були на голову вище за більшість учасників конкурсу та, на жаль, за це їм балів не нараховувались. Ми показали світу свою унікальність та несхожість, а саме головне - креативність своєї культури. Згадуємо перфоменс від ведучих, які співали, танцювали та грали на народних музичних інструментах  найвідоміші хіти Євробачення минулих років. Все це було дуже круто. 

На мою думку забагато було Джамали, але в часи війни свій гонорар в 985 тисяч гривень треба було відпрацювати. Напевно Джа й не здогадувалась, який сюрприз  на неї  очікує  уже у фіналі, але про це трохи згодом. Блідо і дуже скучно виглядала на головній сцені Руслана. Її банальна пісня з фірменними вигуками та просто неймовірним англійським акцентом не зачепила ні на секунду і в ту ж мить забулась. Кинулось в очі те , що все таки роки беруть своє, і навіть коротенька дорожезна сукня-кольчуга не змогла виправити чи хоча б трохи прикрасити цю сувору реальність. 
Сподобалось, що ще й досі в Європі люблять і пам’ятають Вєрку Сердючку, багато, її фанів щоб побачити кумира наживо, спеціально приїхали до Києва. Поважаю і позицію самого Андрія Данилка, який твердо заявив, що не готовий якісно виступити на головній сцені, але з’явиться на декілька хвилин, щоб порадувати своїх прихильників. 
Не хочеться зараз говорити про бюджет та витраченні кошти на усе це дійство, це страшні суми для простих українців, це просто дикі гонорари, але це уже зовсім інша історія, про яку ви ще не раз почуєте.  
Велика подяка та респект литовській ведучій, яка оголошувала результати голосування – за привітання «Слава Україні!», звичайно нам було приємно. 
Радий з того, що не переміг на конкурсі  представник  Болгарії, в якого була достатньо хороша пісня, але цей хлопчина відверто підтримує нашого ворога -  Росію. В інтерв’ю перед фіналом юнак зазначив, що якщо виграє,  то в ту ж мить не поїде святкувати на батьківщину, а на Червону Площу в Москву, саме в білокам’яній він  зараз живе та навчається.
ДИВАКУВАТИЙ САЛЬВАДОР 
 

Так, до останнього дня перед фіналом усі букмекери віддавали перемогу представникові Італії. А ось майбутньому переможцеві Сальвадору Собралу провокували лишень 9-е місце. Та після того, як перед півфіналами   в соцмережах почала поширюватися історія про хворе серце артиста, його кофіцієнт на перемогу зростав блискавично і вже в день фіналу португалець виявився одним з трьох фаворитів конкурсу. Чесно, артист дійсно дивакуватий, найбільше насторожує його поведінка, міміка обличчя. Специфічна людина з неохайною зачіскою і незрозумілим поглядом. Про таких кажуть, що ці люди знаходяться на «своїй хвилі в своєму світі». Пісня португальця непогана, але нічого в ній особливого немає. Пісня має назву  «Любити за двох», в ній йдеться про нерозділене нещасне кохання, відносить нас ніби в 50-ті роки минулого століття. Слухаючи її з заплющеними очима і не бачачи виконавця та самого виступу, можна в собі дійсно викликати жалість,  а потім відкривши очі, побачити артиста  і ця жалість зростає вдвічі. Можна  сказати, що ставка була саме на почуття жалю і вона спрацювала. Але чи переміг Сальвадор через жаль глядачів чи він дійсно співав своїм хворим серцем, сказати важко. Про свою перемогу артист каже так: «Ми живемо у світі музики фаст-фуду. І це перемога для музики. Адже музика - це не феєрверк, а перш за все почуття». Ну не знаю, про почуття співають і краще,  мелодійніше і чуттєвіше, на мою думку. 
ЄВРОМАРАЗМИ: КОНІ, МАВПИ, ОГОЛЕНІ СІДНИЦІ, СПІДНИЦЯ І КОСИЦЯ! 
 

Цього разу компанію на конкурсі переможниці Євробачення-2015  бородатій жінці Кончіті Вурст склали: італійська мавпа, яка вправно витанцьовувала на київській сцені; азербайджанський кінь, який під час виступу своєї подруги на сцені ржав на драбині і  зовсім не в ритм розмахував ногами, які чомусь були більше схожі на руки. Бородатий чоловік на ім’я Славко з Чорногорії з довгою чорною косою жваво танцював в спідниці ще в півфіналі, а співаючи навіть не встигав попадати в ноти. Глядачам, слава Богу, вистачило розуму не пропустити до фіналу це «чудо». 
А от оголені сідниці пранкера, на жаль, за національністю українця Віталія Седюка під час виступу Джамали  побачили більше 200 млн глядачів по всьому світі. Седюк, якщо пам’ятаєте,  цілував несподівано в губи відомого актора Вілла Сміта, за що трохи не дорахувався в ротовій порожнині парочку зубів, дарував Мадонні гортензію, яка викликає в співачки алергію, вривався на сцену американської музичної премії Греммі. 
Хвора поведінка самовираження, але зіпсувати враження від виступу Джамали та і самого фіналу конкурсу за декілька секунд таки цьому бовдуру вдалося. Провокація з австралійським прапором зіграла на руку нашим ворогам. Зараз оголені сідниці пранкера прикрашають усі головні сторінки пропагандистських провокативних сайтів Росії, тут уже їм і вигадувати нічого не треба було. Сумно…
А ЩО НАШІ?
Спокійно! Наші все рівно найкращі! Це безперечно і навіть не порівнюйте з 2005 роком та «Гринджолами» – то зовсім інша, ще «ющенківська» історія.
Після Євробачення знову накинулись на хлопців з гурту  O.TORVALD.  В соціальних мережах брудна лайка, принизливі фотожаби, відверто тупі коментарі замість підтримки і поваги. Така у нас нація, такий наш менталітет, обираємо сьогодні «гетьмана», а вже завтра починаємо скидати. Хлопці поза шоу створюють круту якісну рок-музику, українську музику. Те, що розумна справжня  жива музика та ще з соціальним підтекстом не знайде широкої аудиторії на цьому попсовому конкурсі, очікувалось.
 
 На мою думку, декорації (та велика голова на сцені) більше зашкодила нашому колективу, чим сама пісня та виступ. Номер з несподіваним вистрілом на національному відборі був набагато крутіший, то була справжня родзинка виступу  і костюми були набагато ефектніші. 
Та не дивлячись на все це, наші хлопці молодці і музика їхня просто чудова. 
РЕЗУЛЬТАТИ І МАЙБУТНЄ!
Що ж, найкраща вісімка Євробачення-2017 виглядає так: 1 - Португалія, 758 балів; 2 – Болгарія, 615; 3 -  Молдова, 344; 4 - Бельгія, 363; 5 - Швеція , 344; 6 - Італія -  334; 7 – Румунія,
 
282; 8 – Угорщина, 200 балів.
Радий за Румунію та Молдову, бо саме за них вболівав особисто, сподобались Білорусь та співчуваю Іспанії. Але саме ці пісні і виступи сподобались не лише мені і були найкращими не тільки для мене цього року.  Конкурс ще раз підтвердив  те, що світ потрохи сходить з розуму. Ніхто уже не зважає ні на текст пісні, ні на вокал. Головне епатаж, неоціненна дурість, обов’язковий скандал та стремління виділитися за будь-яку ціну. 
Саме через це до фіналу не потрапили чудові виступи Швейцарії і Македонії, саме через це були неоцінені у фіналі Іспанія, Франція і наші українські хлопці. Але дивлячись на усе те, що відбулось на конкурсі у нас, шанси виграти у Лісабоні на мою думку зросли. Просто нам не треба проводити національні відбори  і ставитись до цього конкурсу занадто серйозно. У нас же є такі виконавиці, як Оля Полякова чи Солоха, гурти «MOZGI», «ESTRADARADA», «ГРИБИ», «БАДМІНТОН» -  відрядити когось з них і там вони будуть свої і в своїй тарілці, а це і буде запорукою успіху.
 
А ще у нас є  Дзідзьо,  тим паче за довгі роки він нарешті зможе побачитись зі своєю мамою, яка за його словами роками є заробітчанкою саме у Португалії. А ще у нашого артиста є шикарна борода - тепер невід’ємний атрибут Євробачення останніх років. 
Та найгірше те, що українське Євробачення-2017 попри дуже якісне його проведення, живий звук, суперових ведучих і дивного романтика з Португалії, все-таки увійде в історію, як Євробачення оголених сідниць. 
ОЛЕГ ГАПЧУК

 

 

Переглядів - 201
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: