Прагніть до зірок – і вони будуть до вас прихильні!!!
Прагніть до зірок – і вони будуть до вас прихильні!!!
15-05-2017

На базі ЛОК «Верховина» уже п’ятий рік відбуваються всеукраїнські культурно мистецькі фестивалі в рамках проекту «Зірки ХХІ століття» (м. Дніпро). Головним натхненником та організатором, а також головою журі є Валентина Пасс. Пані Валентина, працівник культури з 30-літнім стажем: інструктор позашкільного відділу, організатор-методист вищої кваліфікації, художній керівник одного з провідних Палаців культури м. Дніпра, заслужений наставник молоді профспілок гірників і металургів України Валентина Пасс передає свій досвід молодим керівникам, обдарованим дітям, юним талантам. Невичерпна енергія дозволяє їй створювати і курирувати заходи проекту. Наполегливість, працьовитість, душевність,, велика любов до дітей і їхньої творчості створюють особливу атмосферу кожного фестивалю, зраджує їм особливий колорит, тематичну спрямованість, почуття свята і барвистого, феєричного шоу. 
Цього року фестиваль «Карпатський Зорепад» зібрав під своїм крилом понад 150 дітей з усієї України. Творчі змагання проходили у трьох номінаціях – вокал, хореографія та інструментал, а також у трьох вікових категоріях, плюс змішана категорія, де виступали вокальні ансамблі та дуети. Так усі присутні побачили 59 виступів юних вокалістів і танцюристів і почули 37 оригінальних творів талановитих молодих музикантів. Участь у фестивалі брали вокалісти, інструменталісти і танцювальні колективи з міст Звенигородка, Маріуполь, Косів, Коломия, Драбів, Чугуїв, Дніпро, Черкаси, Суми, Шостка, селищ Верховина та Мангуш, сіл Яворів та Річка.  
На відміну від минулих років, вихованці Верховинської школи мистецтв зчинили справжній фурор на конкурсі, зібравши майже всі головні нагороди і призові місця. Не підкорилась нашим тільки хореографія. А чому – все дуже просто: жоден дитячий колектив не заявився на конкурс. А ось наші сусіди з м. Косів представили на конкурсі три танцювальні колективи і одну бальну пару. 
З верховинців найвдаліше виступили вокалісти. Перше місце у старшій категорії виборола Влада Павучак (кер. Галина Гапчук), 
 у змішаній категорії перемогу святкував ансамбль «Гуцульські дівчата» (кер. Ірлана Кікінчук), у молодшій категорії першу сходинку посіла Марина Феркалюк (кер. Марія Кизик). 
У цьому жанрі були у нас і призові місця. Так у середній категорії друге місце віддали Каті Сороханюк (кер Г. Гапчук), а в молодшій другою стала Софійка Бойчук (кер. Г. Гапчук), і третьою – маленька Тая Кошелюк (кер. М. Кизик). 
 
Юні молоді інструменталісти теж не пасли задніх і підтримали своїх друзів з вокалу. Перемогу у старшій віковій категорії святкувала Ніна Іванійчук (кер. І. Кікінчук, фортепіано), а друге місце посів Володимир Глушко (кер. Руслан Тупилюк, скрипка). Треті місця в середній віковій категорії вибороли Максим Полоз (кер. Людмила Петращук, гітара), Андрій Михайлюк (кер. Світлана Шипчак, баян), Захар Глушко (кер. Любомир Бушватюк, баян) та Олександр Полоз (кер. Л. Петращук, баян). Так тримати, наші юні таланти! Ви справжні молодці! Шана вашим керівникам, завдяки вам усім про талановитих наших верховинських дітей знатиме ще набагато більше людей в нашій країні. Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому і ще більше нести в маси ваш талант та нашу культуру. 
ОЛЕГ ГАПЧУК.

 

Переглядів - 1
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: