Олег Лютий взяв участь у нараді де обговорено заходи щодо своєчасної виплати заробітної плати бюджетникам
Олег Лютий взяв участь у нараді де обговорено заходи щодо своєчасної виплати заробітної плати бюджетникам
18-05-2017
Політика

Під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки відбулася нарада з питань збалансування показників місцевих бюджетів видатками на оплату праці до кінця поточного року. Участь у її роботі взяли директор департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич, керівники райдержадміністрацій та фінансових відділів РДА.

     У рамках наради йшлося про заходи, спрямовані на вирішення проблемних питань, пов’язаних із виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери у тих галузях, де є найбільша заборгованість. Це, зокрема, стосується вчителів, медиків та працівників закладів культури.

За словами Марії Савки, своєчасна виплата заробітної плати є пріоритетом у роботі органів виконавчої влади місцевого самоврядування. Окрім того, наразі у низці районів спостерігається перевиконання місцевих бюджетів. Це, насамперед, зумовлено підняттям удвічі розміру мінімальної заробітної плати, що сприяло збільшенню ставки ПДФО. Тому сьогодні доцільно, на думку посадовця, дані кошти спрямувати на виплату зарплатні задля підвищення рівня фінансової забезпеченості та недопущення виникнення простроченої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати. 

Олегом  Лютим наголошувалось на особливому підході до Верховинського району, до його специфіки та віддаленості .Очільник РДА доповів,що даний час незабезпеченість фінансовим ресурсом на виплату заробітної плати до кінця поточного року по Верховинському  районному бюджету становить 52644,3  тис.  

Райдержадміністрацією неодноразово направлялися інформаційні довідки до департаменту фінансів обласної держаної адміністрації щодо незабезпеченості коштами на заробітну плату та тепло-енергоносії, надсилались до районної ради пропозиції щодо першочергового спрямування бюджетних коштів на заробітну плату та інші захищені статті видатків.

Переглядів - 91
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: