Музейна Гуцульщина- у барвах вишиванки
Музейна Гуцульщина- у барвах вишиванки
18-05-2017

Сьогодні, 18 травня 2017 року,  голова районної ради Іван Шкіндюк  спільно з головою райдержадміністрації Олегом Лютим привітали працівників музейної справи з їхнім професійним святом та вручили їм  грамоти за сумлінну  працю, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи Гуцульщини, збереження національних культурно-мистецьких цінностей та з нагоди відзначення Міжнародного Дня музеїв.
У вітальному слові голова районної ради Іван Шкіндюк сказав, що сьогодні у нас подвійне свято – свято вишиванки та Міжнародний День музеїв. І це велика радість поєднувати ці свята, так як у вишиванці передані секрети, знаки, які фактично формують долю, світогляд та говорять про історію, про гени української нації. Ми бачимо різні кольори у вишиванці, але нас, українців, об’єднує наш внутрішній світ, і ми дякуємо предкам, які передали цю реліквію до наших днів. 
Іван Юрійович подякував працівникам та власникам музеїв,  наголосивши,  що завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується мистецько-духовна  спадщина Верховинщини, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.
 
Завдяки музеям, нас знають і в Україні і за її межами. Гості, які приїжджають у наш край можуть відчути ту справжню Гуцульщину, яку Ви бережете до цих пір. 

 

Переглядів - 1
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: