Районна рада організувала паломницьку поїздку на прощу в с. Погоня при монастирі отців Василіян
Районна рада організувала паломницьку поїздку на прощу в с. Погоня при монастирі отців Василіян
22-05-2017

З ініціативи та за сприяння голови районної ради Івана Шкіндюка сьогодні, 21 травня, делегація  Верховинського району здійснила паломницьку поїздку  і взяла участь в першій прощі у відпустовому Марійському центрі при монастирі отців Василіян в с. Погоня Тисменицького району.
 
Організувала першу прощу Коломийсько-Чернівецька Єпархія УГКЦ, на яку запросила депутатів, керівників та працівників органів місцевого самоврядування, державних установ для участі у спільних моліннях перед Чудотворною іконою Пресвятої Богородиці.

Верховинці, а це депутати районної ради, працівники виконавчого апарату ради, працівники апарату райдержадміністрації, а також установ і організацій разом зі всіма прочанами Коломийського, Городенківського, Косівського, Надвірнянського, Снятинського, Тлумацького районів Івано-Франківської області взяли участь в Архієрейській Літургії, молебні до Пресвятої Боргородиці Погонської, отримали уділення повного відпусту та благословення свяченою водою.

Звернувшись з духовною проповіддю до всіх учасників прощі, Єпископ Коломийсько-Чернівецької Василій Івасюк наголосив, що метою паломництва є молитва за незалежну Українську державу, за мир в Україні, український народ та зіслав своє Архієрейське благословення на паломників, на спішну працю усіх працівників во благо і добро українського народу.

Переглядів - 1
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: