Пам’ять через роки – турнір, присвячений пам’яті Ярослава Гретчука
Пам’ять через роки – турнір, присвячений пам’яті Ярослава Гретчука
22-05-2017

Уже 5 років поспіль представники прикарпатських ЗМІ вшановують пам’ять заслуженого журналіста України, власкора Українського телебачення, віце-президента Асоціації спортивних журналістів Ярослава Гретчука. Цьогоріч обласна спілка журналістів НСЖУ організувала п’ятий, ювілейний турнір з міні-футболу, на який з'їхалися не лише команди-учасниці, але й друзі п. Ярослава, колеги та рідні. Традиційно, як і всі попередні роки, він відбувся у с. Старий Лисець, за підтримки тамтешнього сільського голови Анатолій Лущака та ОО ФСТ “Спартак” (в особі Ірини Михайлюк, Ореста Яковини). У турнірі цього разу взяла участь рекордна кількість команд – аж 6. Це – традиційні «Пресинг», «Галка», «Бартка-Медіа», «Карпати» та «Збірна ЗМІ». До них ще доєдналися й дебютанти – студенти кафедри журналістики «ПНУ-united».
Ігри виявились дуже напруженими, адже сили у всіх були рівними. За ці роки команди настільки зігралися і згуртувалися, що наперед уже знали ходи один одного. Але все ж, у турнірній таблиці вони розмістилися таким чином: третіми стали ветерани журналістики «Пресинг», другими – із ОДТРК «Карпати», а переможцями ювілейного турніру виявились гуцули із «Бартки-Медіа», які отримали золоті медалі на цьому пам’ятному заході.
 
 
 
Уже доброю традицією стало вручати вишиванки кращому бомбардиру та кращому голкіперу, які постійно дарує вдова Ярослава Гретчука Наталія. Так ось, вони дісталися Андрію Плахті і Віталію Яков’яку. 
Обласна спілка журналістів дякує за підтримку партнерам турніру: вдові Ярослава Гретчука- пані Наталії, обласній організації ФСТ «Спартак», сільському голові Старого Лисця Анатолію Лущаку, готелю «Надія» та ресторану «Рондель». 
 

Переглядів - 1
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: