Через сильні дощі на Прикарпатті було підтоплено 21 господарство та дорога
Через сильні дощі на Прикарпатті було підтоплено 21 господарство та дорога
09-06-2017
Екологія

У смт Верховина внаслідок дощу та підняття рівня води, з подальшим виходом потоку з русла безпосередньо на дорогу, частково був відсутній проїзд на автомобільній дорозі місцевого значення між селами Красноїлля та Перехресне Верховинського району.
 
 У результаті підтоплення було підмито 1,5 км дорожнього полотна. Станом на вечір вчорашнього дня рівень води в потоках знизився, транспортне сполучення обмежено. 
 
Впродовж 8 та 9 червня на ріках Івано-Франківської області очікується підйом рівнів води на 0,5 – 1,5 м над рiвнями 7 червня на 8 годину.
 
При дуже сильних зливах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в гiрських районах iснує загроза сходу селей. Про це сьогодні, 8 червня, IA ZIK повідомили в управлінні ДСН в області.
 
За вчорашній день рятувальники області отримали два повідомлення про наслідки негоди. У Надвірнянському районі в селі Чорні Ослави внаслідок засмічення місцевого потічку в селі відбувся вихід води за межі русла, водами якого підтоплено одну присадибну ділянку на площі 6 соток та частково одну кімнату житлового будинку. Рівень води в кімнаті становив 5 см. Надвечір вода повернулася в межі русла потічка. Потерпілих немає.
 
У Коломийському районі в смт Печеніжин, по вул. Довбуша внаслідок погіршення погодніх умов з випаданням дощу та засмічення місцевого потічка, відбулося підтоплення частини одного подвір’я приватного житлового будинку інваліда-пенсіонера протічною водою. За допомогою кошми  чоловіка та його дружину винесли з житлового будинку та передали працівникам швидкої медичної допомоги для огляду. Стан евакуйованих осіб задовільний. Надвечір вода самостійно повернулася в русло потічка, без негативних наслідків. Підрозділ для відкачування води не задіювався. 
 
Джерело: http://zik.ua

 

Переглядів - 186
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: