Верховинщина готується до «Полонинського літа – 2017»
Верховинщина готується до «Полонинського літа – 2017»
12-06-2017
Політика

відбулося чергове засідання Організаційного комітету з організації та проведення традиційного гуцульського народного свята «Полонинське літо – 2017». У програмі свята: урочисте вшанування трудівників полонин, запалення полонинської ватри, гуцульська кухня, святкові полонинські дійства, конкурсний огляд виставкових територій сільських рад та гуцульських дійств, виставка-ярмарок продукції, виробленої на полонинах, святковий концерт за участю мистецьких колективів, гуцульські розваги, розіграш святкової лотереї, народні гуляння.

Засідання проведено співголовами оргкомітету – головою районної ради Іваном Шкіндюком та головою райдержадміністрації Олегом Лютим за участю керівників управлінь та відділів РДА, установ та організацій району.

Розглянуто виконання протокольних доручень, даних на засіданні попереднього Оргкомітету, та поставлено нові завдання виконавцям, зокрема: наведення благоустрою та впорядкування міні-полонини «Запідок», де відбуватиметься свято, визначення порядку проведення святкової торгівлі, критерії оцінювання виставкових територій селищної та сільських рад, пропозиції щодо включення до програми свята нових культурно-мистецьких заходів та інші доручення.

Присутній за засіданні Оргкомітету голова товариства «Гуцульщина» у м. Києві Дмитро Небесійчук запропонував розширити Програму заходів проведення «Полонинського літа  – 2017» до трьох днів, при цьому наголосив на організації широкої рекламної кампанії як в ЗМІ загальнодержавного, так і регіонального та місцевого значення.

У своєму виступі голова районної ради Іван Шкіндюк висловився позитивно щодо розширення формату проведення свята – протягом трьох днів, в результаті чого гості нашого краю, туристи матимуть змогу всесторонніше пізнати Верховинщину, Гуцульщину, активніше приєднатися до програми народного гуцульського дійства, цікавіше організувати свій відпочинок у садибах зеленого туризму тощо. Іван Юрійович висунув ідею проведення свята щорічно у визначений період – у першу неділю після відзначення Дня Святих Апостолів Петра і Павла.

Наступне засідання оргкомітету відбудеться  наступного четверга.

Джерело: http://verhovyna-rada.at.ua

Переглядів - 164
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: