ПРОЩАВАЙ, ВКОНТАКТЕ: УКРАЇНЦІ МАСОВО РЕЄСТРУЮТЬСЯ В НОВІЙ СОЦМЕРЕЖІ
ПРОЩАВАЙ, ВКОНТАКТЕ: УКРАЇНЦІ МАСОВО РЕЄСТРУЮТЬСЯ В НОВІЙ СОЦМЕРЕЖІ
12-06-2017
Важливо знати

Українська соціальна мережа Ukrainians, розроблена канадським стартап-інкубатором із активами в Україні StartupSoft, через п'ять днів після відкриття реєстрації досягла рівня 100 тис. користувачів та анонсує розширення функціоналу найближчим часом.

 

Про це повідомляє «Слово і Діло», посилаючись на інформацію на сторінці соцмережі в Facebook.

 

Як повідомила співзасновник проекту Олександра Струмчинська, 22 червня Ukrainians планує впровадити можливість пошуку і додавання друзів, а 30 червня - публікацію і можливість ділитися контентом. На даний момент у соцмережі можна тільки зареєструватися і змінити фотографію профілю.

 

«На даний момент фінансуванням проекту займається StartupSoft, але ми також розглядаємо можливість залучення інвестицій в подальшому», - сказала Струмчинська.

 

За її словами, соціальна мережа використовує сервери Microsoft, розробники вибрали колумбійський домен .co, а сайт соцмережі хоститься в місті Денвер (США).

 

«Розробляючи проект, ми вибрали колумбійський домен, оскільки це більш зручно з фінансової точки зору, але найближчим часом мають намір перейти на український домен», - зазначила вона.

 

Нагадаємо, 3 червня, була представлена ​​перша версія соцмережі і відкрита реєстрація.

 

Джерело: Фirtka.if.ua

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5