На Прикарпатті досі ліквідовуються наслідки стихії
На Прикарпатті досі ліквідовуються наслідки стихії
14-06-2017
Екологія

Унаслідок сильних проливних дощів 6-8 червня жителі Прикарпаття зазнали матеріальних та фінансових збитків.

Нанесено шкоду дорожньому господарству області, адже у результаті стихії були пошкоджені автошляхи, підпірні стінки, під’їзди до мостових переходів та інші інженерні споруди. Найбільших руйнувань зазнала дорожня інфраструктура Надвірнянського, Коломийського, Косівського та Верховинського районів. У зв’язку з підтопленням та замуленням залізничного полотна на перегоні Надвірна – Делятин було тимчасово припинено рух пасажирського поїзда Львів-Рахів.

На Прикарпатті досі ліквідовуються наслідки стихії

Стихією було підтоплено 42 житлові будинки у селищі Делятин Надвірнянського району, 17 будинків у селищі Печеніжин та 4 в с.Молодятин Коломийського району, зруйновано в с.Старий Косів Косівського району лівий берег р. Рибниця на двох ділянках протяжністю до 70 метрів, розмито дорогу протяжністю близько 500 метрів в с. Довгополе, присілок Кохан Верховинського району, підтоплено 5,2 га сільськогосподарських угідь та затоплено 46 приватних колодязів. Про це під час прес-конференції для ЗМІ повідомив голова облдержадміністрації Олег Гончарук. 

Наслідки стихії ліквідовуються і досі. Зокрема, філії ДП «Івано-Франківський облавтодор» проводять відновлювальні роботи на об’єктах дорожньої інфраструктури. Для цього залучено 15 одиниць техніки та 42 людей.

На Прикарпатті досі ліквідовуються наслідки стихії

Підрозділи управління ДСНС України в області проводясять роботи щодо ліквідації наслідків підтоплення. Задля цього працюють 84 рятувальників, 14 одиниць техніки, 12 переносних мотопомп. Загалом проведено відкачування 365 м. куб. води. 

З метою ліквідації наслідків стихії 9 червня проведено засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого визначені завдання керівникам потерпілих від стихії районів, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та з регіонального матеріального резерву видано ДП «Івано-Франківський облавтодор» три тисячі літрів дизельного пального та дві тисячі літрів бензину для запобігання і ліквідації надзвичайної ситуації.

На Прикарпатті досі ліквідовуються наслідки стихії

Зазначимо, що наразі проводяться роботи щодо розчистки русел річок, потічків, водоперепускних споруд під автомобільними мостами від дерев і побутового сміття, організовані роботи щодо проведення знезараження питної води у індивідуальних і громадських криницях.

Переглядів - 98
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: