Нарешті почався довгоочікуваний ремонт дороги у Верховині (Фото)
Нарешті почався довгоочікуваний ремонт дороги у Верховині (Фото)
15-06-2017
Цікаве

Напевно кожен водій у Верховинському районі мріяв про те щоб не чути жалібних стогонів підвіски свого залізного коня ще з початку весни коли асфальт традиційно розтанув разом зі снігом. Останім часом проїхати до центру верховини стає тяжче ніж дойти пішки. Величезні урви на "дорозі" не пошкодили б хіба що танку.

Але нарешті звершилося! В центрі Верховини вже кілька днів активно тривають підготовчий та ямковий ремот. Наразі дорожники "заліпили" частину дороги від держадміністрації до кафе "Писанка" а сьогодні робота ведеться біля сільради та дитячої середьної школи. Логіка напряму в якому ведеться ремонт не дуже зрозуміла але головне що є прогрес. Також паралельно ведуться роботи з благоустрою на центральній площі селища

Відверто дивують водії які не зважаючи не заборонні знаки уперто не хочуть їхати по обїздній. Не допомагає навіть поставлений упоперек дороги автомобіль поліції  Зрозуміло що там теж можна колеса загубити, але вже кілька днів можна і потерпіти щоб не заважати роботі дорожників.

Що ж побажаємо працівникам автодору наснаги і терпіння а також хорошої і не дощової погоди. І будемо сподіватися що цього разу нове покриття витримає хоча б до наступного літа.

Радіо "Гуцульська Столиця" 107,4 ФМ

Нагадаємо, 196 мільйонів гривень з державного бюджету та за рахунок перевиконання митних платежів по області вдасться залучити до ремонту доріг на Косівщині, Верховинщині та Снятинщині.

А саме:
– 51 млн грн. – на дорогу Р-62 Криворівня-Чернівці (Верхній Ясенів – Устеріки);
– 59 млн грн. – на дорогу Т-09-09 Снятин – Косів – Кути (основна сума на ділянку Косів-Кути);
– 50 млн грн. – на дорогу Р-62 Криворівня-Чернівці (Ст Кути- Тюдів);
– 36 млн грн. – на дорогу Яблунів –Делятин.

«Завершено встановлення верхнього шару від Буковецького перевалу. Так, що дорога Косів-Верховина до Полонинського літа готова! Впевнений, що вже скоро Гуцульщина й Покуття будуть лідерами з розвитку туризму в Україні», – зазначив нардеп Юрій Соловей.

Раніше народний депутат України Юрій Соловей добився виділення 50 млн. грн. для поточного ремонту в нижньому шарі дороги р-24 в частині Косівщини та Верховинщини, яка до цього роками перебувала в практично непроїзному стані.

 

Переглядів - 161
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: