У Верховині відбудеться передача обласної естафети «Воскресне волі дух і наша слава»
У Верховині відбудеться передача обласної естафети «Воскресне волі дух і наша слава»
16-06-2017
Важливо знати

18 червня 2017 року, о 15-00 год., на Співочому полі селища Верховина, відбудеться передача аматорами народної творчості м. Косів обласної естафети «Воскресне волі дух і наша слава» з нагоди відзначення 75-ї річниці Української повстанської армії.

 

Стартувала обласна естафета районів та міст «Воскресне волі дух і наша слава», присвячена 75-ій річниці створення УПА та Року УПА на Прикарпатті 7 травня 2017 року на Тисмениччині.

 

Цей масштабний творчий захід дасть змогу пізнати нові сторінки з історії визвольного руху, й загалом нашої історії.

 

Головним атрибутом естафети «Воскресне волі дух і наша слава» є фотоальбом, у якому будуть зібрані світлини, пов’язані із історією УПА.

 

Естафета, що супроводжуватиметься святковими заходами, проходитиме у кожному районі та місті обласного значення й завершиться 6 грудня у с. Тишківці Городенківського району, на батьківщині Романа Шухевича. Фотоальбом, який оформлятимуть усі учасники естафети, буде переданий у Музей визвольних змагань Прикарпатського краю.

 

Відділ культури і мистецтв районної державної адміністрації

Переглядів - 1
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5