Вчителю: вдячна твоя справа – приносити користь людям
Вчителю: вдячна твоя справа – приносити користь людям
04-10-2013
Наука

    Де верхи гір сягають аж до зір, де стрімкі потоки Черемоша ллються, у мальовничому куточку Гуцульщини – Верховині – було напрочуд людно та святково. То до райцентру на святкування Дня працівника освіти приїхала вчительська інтелігенція району.
    Розпочалися урочистості виконанням Державного Гімну України та покладанням квітів до пам’ятників видатним українським діячам та письменникам Т.Шевченку та І.Франку. Після того начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Василь Гуцуляк, вітаючи весь вчительський колектив зі святом, розповів про здобутки педагогів та їх вихованців у вивченні предметів, участі в олімпіадах, здачі ЗНО. Василь Васильович подякував вчителям, особливо ветеранам праці, які вже на заслуженому відпочинку, за той вклад, який щодня вони роблять для виховання молодого підростаючого покоління, для того, щоб зі стін школи випустити справжніх громадян України, патріотів свого краю та своєї Батьківщини.
    З привітальним словами звернувся голова районної державної адміністрації Василь Гондурак. «Дуже приємно, що напередодні Дня вчителя можемо говорити про високі досягнення наших освітян. Всі ми знаємо, що праця вчителя нелегка, проте і Уряд, і районна влада робить все для того, щоб створити належні умови праці», - зазначив Василь Іванович.
    Після привітальних слів голові районної державної адміністрації Василю Гондураку за підтримку освітянської галузі, сприяння розвитку навчальних закладів в районі вручили подяку департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації та в подарунок – книгу Т.Г.Шевченка.
    Грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, районного профспілкового комітету нагородили кращих педагогічних працівників за високі досягнення.
    Подарунком для всіх присутніх став виступ ансамблю народної музики Івано-Франківської філармонії «Бревіс».
    Вони подарували вчителям музичні композиції «Вербовая дощечка», польку, гаївки тощо. Неперевершені аплодисменти залу зірвала солістка філармонії Оксана Крачко з піснею «Вчителько моя». Хвилини радості своїми піснями принесли також місцеві музичні виконавці – Ніна Гріздак, Роман Тафійчук, Петро Марусяк та, зокрема, Ганна Попадюк з піснею «Спасибі вчителю моєму».

Джерело: прес-служба РДА

Переглядів - 223
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: