Відбулися урочистості до Дня медичного працівника
Відбулися урочистості до Дня медичного працівника
19-06-2017
Здоров'я

Професія медичного працівника заслуговує найвищої поваги, похвали та захоплення. А руки лікаря, який рятує життя пацієнта – поправу називають золотими. Минулої п’ятниці, напередодні Дня медичних працівників, в актовому залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися святкові урочистості.

                     

Колег з професійним святом привітали головний лікар центральної районної лікарні Микола Ілюк. Від імені Верховинської районної ради з професійним святом медичних працівників привітав голова районної ради Іван Шкіндюк, який висловив слова подяки усім працівникам галузі охорони здоров’я за їх сумлінну та віддану працю. До вітань також долучилися перший заступник голови Верховинської райдержадміністрації Ярослав Скуматчук та заступник селищного голови Оксана Чубатько. 

Після теплих слів вдячності за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у наданні медичної допомоги населенню району та з нагоди професійного свята кращі працівники галузі були відзначені грамотами та подяками районної ради, райдержадміністрації, селищної ради та центральної районної лікарні. 

Після урочистої частини заходу для працівників охорони здоров’я району поставлено святковий концерт.
Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією. 

Переглядів - 186
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: