Відкриті двері у Європу
Відкриті двері у Європу
19-06-2017
Цікаве

З ініціативи радника голови районної ради Марії Маківничук та викладача іноземних мов Верховинського відділення Івано-Франківського коледжу туризму та готельного господарства Олени Потоцької (Бєлих) група молодих Верховинців бере участь у міжнародному проекті «Хороше життя для всіх».
Молодіжну організацію заснували ще минулого року, після того як Марія Маківничук пройшла Європейську волонтерську службу у Німеччині та зацікавилася у міжнародній співпраці.
- «Працюючи п’ять місяців волонтером у Німеччині з європейськими дітьми у мене з’явилася мета - показати нашим молодим українцям, що у них теж є все для того, щоб розвиватися, удосконалюватися і будувати рідну країну, набираючись досвіду за кордоном» - каже Марія.
Перший семінар німецько-української молоді відбувся у місті Остраудерфейн, земля Нижня Саксонія, Німеччина. Дев’ять верховинців протягом десяти днів жили, знайомилися, обмінювалися досвідом, били стереотипи та давали відповіді на питання : «Яке воно, хороше життя?».
Дітям було організовано велопрогулянки, екскурсії містом, походи у музеї, а також відвідування школи. З української сторони було завдання презентувати рідний край та країну.
У вишиванках учасники молодіжного обміну розповідали про культуру, традиції, співали народних пісень та ознайомлювали з ситуацією, яка склалася в Україні.
Завдяки цій поїздці діти для себе зрозуміли, що слід змінювати себе, навколишнє середовище. Цей проект дав поштовх зародженню нових ідей, які потрібно втілювати в життя для покращення району, України та усвідомлення, що матеріальні цінності – це не головне у житті.
Перший семінар завершився і учасники вже вдома, проте вони продовжують спілкуватися з новими друзями, партнерами і з нетерпінням чекають наступної зустрічі, яка відбудеться уже у Верховині.

Переглядів - 126
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: