Відділ житлово-комунального господарства та будівництва РДА інформує
Відділ житлово-комунального господарства та будівництва РДА інформує
21-06-2017
Цікаве

З метою приведення до належного стану автомобільної дороги  Верхній Ясенів – Голови районна державна адміністрація звернулася до Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, як балансоутримувача.

Згідно наданої інформації з’ясовано, що автомобільна дорога загального користування місцевого значення С0900203 Верхній Ясенів – Голови буде утримуватися у проїзному стані за рахунок коштів, що виділяються поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання доріг місцевого значення в межах доведеного плану фінансування.

Розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 18.05.2017 року № 270 «Про розподіл коштів спеціального фонду обласного бюджету» передбачено кошти в сумі 500,000 тис. грн. на капітальний ремонт покриття автомобільної дороги Верхній Ясенів – Голови.

Крім того, на капітальний ремонт дорожнього покриття цим же розпорядженням виділені кошти в сумі по 500,000 тис. грн. на автомобільні дороги загального користування місцевого значення Ільці – Буркут та Устеріки – Пробійнівка, а також кошти в сумі 500,000 тис. грн. на будівництво об’їзної автомобільної дороги в селищі Верховина км 1+300 – км 4+650 замовником робіт згідно якого виступає Департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації. Дані кошти спрямовуються  у 2017 році на виконання заходів Регіональної програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури Івано-Франківської області до 2020 року.

 

 

 

Відділ житлово-комунального

господарства та будівництва

районної державної адміністрації

Переглядів - 132
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: