Медицина до холодів готова
Медицина до холодів готова
08-10-2013
Здоров'я    Як повідомив головний лікар Верховинської ЦРЛ Володимир Пугальський, медичні заклади району розпочали опалювальний сезон 30 вересня, згідно розпорядження голови РДА Василя Гондурака. Це пов'язано з тим, що морози "вдарили" набагото швидше, ніж того очікували.
    Сільські ФАПи забезпечені дровами на 90%, амбулаторії та дільничні лікарні - на 100%. До ЦРЛ дрова ще завозять. Правда виникають проблеми із вчасною оплатою за дрова. Станом на 1 жовтня заборгованість становила понад 60 тисяч гривень. Приємно те, що керівники лісгоспів із розумінням ставляться до проблем медиків і завозять дрова в борг. Усього для забезпечення тепла у відділеннях ЦРЛ необхідно до 1200 м. куб. дров.
    Близько 80 тон вугілля буде закуплено для ЦРЛ та райполіклініки на початку наступного року.

Переглядів - 90
Обласні новини
13.07
13 липня (четвер) У ПРЯМОМУ ЕФІРІ гостем студії радіо «Гуцульська столиця» буде Іван ШКІНДЮК, голова районної ради

Із Іваном Юрійовичем у прямому ефірі говоритимемо про суспільно-політичну ситуацію в районі, про святкування «Полонинського літа» та на інші теми.  
Не пропустіть унікальної можливості поставити своє запитання очільнику району.
Ваші запитання надсилайте на електронну адресу: vistiradio@ua.fm та в коментарях під анонсом на сайті vistiradio.com.ua.
Під час прямого ефіру ви зможете також безпосередньо телефонувати на номер 098 283 9991 і  поспілкуватися із гостем студії. Очікуємо на вашу активність!
Початок ефіру о 15 год.
04.07
Заповнення податкової накладної – ДФС роз’яснює

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 12