Національному Музейному комплексу «Українські Афіни» в Криворівні бути
Національному Музейному комплексу «Українські Афіни» в Криворівні бути
27-06-2017
Місцеві новини

25 червня у селі Криворівня проведено Громадські слухання з питання створення Національного історико-культурного меморіальному комплексу «Українські Афіни».

У Громадських слуханнях взяли участь голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Микола Княжицький, начальник Івано-Франківського управління культури облдержадміністрації Володимир Федорак, голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий, голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк,  священик УПЦ КП Різдва Пресвятої Богородиці с. Криворівня о. Іван Рибарук, жителі села Криворівня.

Сільський голова Василь Сліпенчук поінформував присутніх про розгляд основного питання порядку денного: «Про охорону культурної спадщини музейної справи у селі Криворівня та створення Національного заповідного Музейного комплексу «Українські Афіни».

В обговоренні даного питання взяли активну участь жителі села Криворівня та присутні гості зі столиці, області, керівники району. На засіданні поінформовано громадськість, що за результатами спільного засідання робочої групи управління культури облдержадміністрації та керівництва Верховинської райдержадміністрації та Верховинської районної ради,  Криворівнянської сільської ради, духовенства району надіслано листа в Міністерство культури України з пропозицією про створення в Криворівні, після позитивного рішення сільської громади, Національного Заповідного Музейного комплексу» Українські Афіни» та надання роз’яснень і рекомендацій з приводу створення запропонованого музейного проекту та його відповідність діючому законодавству з питань музейної справи в Україні.

В результаті дискусії прийнято надзвичайно важливе, доленосне рішення: «Створити в селі Криворівня Національний заповідний Музейний комплекс «Українські Афіни».

Описание: Описание: Z:\01.06.17р\25.06\музейний це\DSC07880.JPG

 

Описание: Описание: Z:\01.06.17р\25.06\музейний це\DSC07881.JPG

 

Описание: Описание: Z:\01.06.17р\25.06\музейний це\DSC07877.JPG

 

 

Описание: Описание: Z:\01.06.17р\25.06\музейний це\DSC07873.JPG

Переглядів - 102
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: