Проведено зустріч з сім`ями загиблих учасників АТО Верховинського району
Проведено зустріч з сім`ями загиблих учасників АТО Верховинського району
30-06-2017
Місцеві новини

29.06.2017 року  Верховинський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Центр допомоги учасникам АТО та Івано – Франківська обласна “Спілка членів загиблих, померлих та безвісти пропавши в зоні АТО»    проведено зустріч з сім`ями загиблих  учасників АТО Верховинського району. Традиційно розпочали зустріч хвилиною мовчання та молитвою.

Основним питанням, яке вносилось на обговорення – це оздоровлення сімей погиблих воїнів АТО. Голова   «Обласної спілка членів загиблих, померлих та безвісти пропавши в зоні АТО» Марія Пацино розповіла, що обласною держадміністрацією виділено кошти на оздоровлення матерів, дружин та дітей загиблих воїнів АТО.

 Наступне питання, яке хвилювало присутніх це поїздка сімей загиблих та учасників АТО та членів їх сімей на сімейний відпочинок до призиденської резиденції «Синивір» За кількістю 20 учасників. Дане питання узгоджується із  керівниками заїзду та учасниками.

Головою обласної спілки “Спілка членів загиблих, померлих та безвісти пропавши в зоні АТО» Марією Пациною наголошено на вшануванні пам’яті загиблихвоїнів у районі, долучати ЗОШ Верховинського району, громадськість, проводити  панахиди.  

 Було підняте питання про яке вже давно ведуться розмови стосовно  встановлення пам'ятника хлопцям, що загинули у зоні АТО, захищаючи наш спокійний сон та мирне життя.  Люди поклали своє життя за те щоб ми й далі могли жити у незалежній  Україні. Тому головою обласної  спілка " Спілка членів загиблих, померлих та безвісти пропавши в зоні АТО " разом із членами готують зверненняпро те, щоб до Дня Незалежності відбулося встановлення пам’ятника у селищі Верховина.  

Висловлює щирі співчуття родинам загиблих воїнів. А всіх, хто живе завдяки жертві цих людей, ми просимо згадати всіх, кого більше з нами немає. Слава Героям! Герої не вмирають, адже вони разом з нами. Вони житимуть доти, доки ми про них пам'ятатимемо.

 

ВерховинськийРЦСССДМ

 

Описание: Описание: Z:\01.06.17р\30-рцсссдм\DSCN5850.jpg

Переглядів - 119
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: