Знову обговорено питання стану доріг району
Знову обговорено питання стану доріг району
05-07-2017
Місцеві новини

Описание: Світлина від Миколи Княжицького.

Питання доріг є актуальним постійно, а особливо для нашого гірського району. От і сьогодні, 4 липня,  з метою огляду та контролю за якістю виконаних ремонтних робіт, здійснили:голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Микола Княжицький, голова держслужби автодоріг Івано-Франківщини Василь Буджак, голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий, голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк.
    Також урядовці оговорили про початок капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Р-62 «Криворівня - Чернівці», що дасть можливість з’єднати  сучасною автомагістраллю Верховинщину   з Буковиною.
    «Дороги і мости - найважливіше і для мешканців українських Карпат і для туристів. Починає ремонтуватися днями дорога Р-62 Криворівня- Чернівці, міст у Криворівні, мости на трасі Татарів- Кам'янець – Подільський», - зазначив Микола Княжицький.
   «Я переконаний, що відремонтована дорога для нашого району це перспектива розвиту туризму та рекреації, розвитку інвестиційних проектів та інше. І радує те, що вже на порядку денному стоїть питання ремонту дороги Р-62, якою користується значна кількість жителів  району. Та й питання мосту біля музею «Михайлу Грушевському» вже давно було на часі», - сказав Олег Лютий.
Після, голова районної державної адміністрації Олег Лютий, зустрівся з представниками фірми ПБС, під час якої більш детально було обговорено про ремонтні роботи на конкретних проблемних ділянках даної дороги.

Описание: Світлина від Миколи Княжицького.

Переглядів - 101
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: