СПОКІЙНИЙ ДРУЖОК І СПАНТЕЛИЧЕНИЙ ДЖОН
СПОКІЙНИЙ ДРУЖОК І СПАНТЕЛИЧЕНИЙ ДЖОН
09-07-2017
Цікаве

Призери фотоконкурсу отримали дипломи і грошові премії
За результатами голосування, як газета вже писала, перемогу у фотоконкурсі здобули собаки Дружок (власниця Марія Михайлюк, с. Стебні) і Тіффані (власниця Людмила Харук з Верховини) та кіт Джон криворівнянки Христини Савіцької. У номінації «За волю до перемоги» вікторію святкувала кобила Лиса із Зеленого.
Обов’язковою умовою було прибути на церемонію нагородження зі своїми улюбленцями. Прогнозовано у редакцію не прискакала Лиса, не з’явився також її власник, але вони отримають нагороду пізніше. Тіффані зі своєю власницею перебувала у Києві, тож за ходом нагородження песику доведеться спостерігати в інтернеті. Зате прибув у редакцію батько Людмили – Олексій Харук, котрий і отримав відзнаки.
Чемно цілу годину на травичці очікував церемонії Дружок, граючись із м’ячиком. Проблемно добирався на урочистості рудий Джон. Христина заледве вмовила кішку на поїздку до Верховини. Пухнастого довелося буквально силоміць запхати у дорожню сумку, звідки той, час від часу, під час нагородження, збентежено висовував голову, а насамкінець помстився Христині, подряпавши їй до крові шию.
Нагородження проводив в. о. редактора «Верховинських вістей» Роман Клим. Власники чотирилапих тваринок висловили побажання, аби подібні конкурси проводились регулярно. Яким буде наступний конкурс, ми ще не придумали. Тож очікуємо на креатив читачів.

 

Переглядів - 119
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: