Тренуються, змагаються і катаються на квадроциклах. На Прикарпаття з’їхалися спортсмени з 14-ти країн.
Тренуються, змагаються і катаються на квадроциклах. На Прикарпаття з’їхалися спортсмени з 14-ти країн.
01-08-2017
Спорт

  На Прикарпатті таборували спортсмени із Аргентини, Канади, Англії, Ірландії, Італії, Румунії, Польщі, Словаччини, Білорусі, Норвегії, Бельгії, Швеції, Угорщини та України. Серед них —  не менше десяти чемпіонів світу і багато чемпіонів та призерів чемпіонатів Європи. Також серед учасників були тренери національних збірних Ірландії, Румунії, Великобританії, інформують "Вікна" з посиланням на sport.if.ua. 

За словами одного з організаторів табору Олега Солов'я, в українських Карпатах зібралася дійсно еліта світового таеквон-до.

Тренування проводив заслужений тренер України, володар 6 дану, головний тренер збірної команди України Олег Соловей, асистувала йому його дружина, заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка світу та Європи з таеквон-до та кікбоксингу ВАКО Катерина Соловей.

По завершенню важких триденних тренуваннь відбулися змагання з командного спарингу. Членів команди визначали шляхом жеребкування.

У вільний час гості відвідали Буковель, Яремче, скелі Довбуша, а також пройшли цікавий маршрут Карпатами на квадроциклах.

Переглядів - 96
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: