Зупиніть, я закохалась
Зупиніть, я закохалась
09-10-2013
Важливо знати

    Вже цієї неділі, 13 жовтня на телеканалі ТЕТ вийде в ефір романтичне шоу "Зупиніть, я закохалась!", зйомки котрого частково проходили на території Верховинського району.
    "У другому епізоді романтичного шоу "Зупиніть, я закохалась!" вже 14 учасниць будуть шукати своє кохання в місті Коломия - перлині Прикарпаття", - йдеться на офіційному сайті телеканалу tet.tv.
    Зустрічі зі столичними красунями тут з нетерпінням чекають три місцевих холостяка - менеджер туристичної фірми Сергій Сухарчук, директор нічного клубу Роман Тимофійчук і директор будівельного магазину Руслан Мандзюк.
    Суворі гуцульські хлопці приготували для дівчат дійсно незабутні побачення. Учасниць чекає рафтинг по гірській річці, екстремальний підйом на лісовозі на вершину гори Смотрич, прогулянка верхи по горах Верховини, польоти на літаку, романтична вечеря і похід в колоритний місцевий нічний клуб!
    Здається, такі пригоди, та ще й поруч з справжнім чоловіком, здатні закрутити голову будь-якій дівчині. Чи встоять учасниці програми? Чи відчують вони себе як вдома в цьому красивому і  разом з тим суворому краї? Але місцеві холостяки, кришталево чисте повітря та неймовірно красиві гірські пейзажі - далеко не єдині достоїнства Коломиї.
    Тут дівчатам належить зануритися в атмосферу справжньої гуцульського життя, пощастить побувати в місцях, де знімався легендарний фільм Сергія Параджанова "Тіні забутих предків" і навіть зустрітися з мольфаром!
    Чи вдасться Сергію, Роману і Руслану полонити серця учасниць? Хто з них зустріне у Коломиї свою долю? Чим закінчиться зустріч з мольфаром і скільки дівчат продовжить подорож у пошуках своєї другої половинки? Дивіться у неділю 13 жовтня, 0 18.00 годині на телеканалі ТЕТ романтичне шоу "Зупиніть, я закохалась".

За матеріалами tet.tv

Переглядів - 228
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: