У заступника голови облради Сергія Басараба 3 будинки і 5 квартир.
У заступника голови облради Сергія Басараба 3 будинки і 5 квартир.
19-08-2017
Політика

Майже 6 га землі має у власності заступник голови обласної ради, теж представник БПП “Солідарність” Сергій Басараб. Його сім’я має 20 земельних ділянок у Верховинському, Тисменицькому районах та у селищі Микуличин, поблизу курорту “Буковель”. 14 із них — власність самого Сергія Басараба, 5 належать дружині і одна — сину. Земля у власність набувалась із 2006 року, проте вартість у декларації вказана лише трьох ділянок з 20-ти.Це в мене сільськогосподарські ділянки. Частина з них іде під будівництво. Ми їх просто тримаєм собі, — зазначає Басараб.
Представник УКРОПу Микола Ілюк має 4,6 га землі. У селищах Віпче та Криворівня на Верховинщині є 5 земельних ділянок, вказаних у декларації як не оформлена спадщина. Також, у депутата є власна земельна ділянка у Верховині. Ілюк працює головним лікарем Верховинської ЦРЛ.
 
Та ніяк не використовую ту землю. На жаль. То спадщина, яка перейшла до мене від родичів, що померли. Земля — в горах, її ніхто не обробляє. Вона так і стоїть, — коментує Ілюк.
У заступника голови облради Сергія Басараба 3 будинки і 5 квартир.
Сергій Басараб із БПП “Солідарність” має у власності 3 житлових будинки в Чукалівці, поряд із Франківськом, які він придбав протягом двох днів у 2006 році. Також у депутата є квартира в Івано-Франківську. Дружина та син мають по одній квартирі в обласному центрі та в місті Калуш. Окрім того син має у власності дві комори, а дружина дві станції обслуговування.
 
По-перше, уважно читайте декларацію — там немає 5 квартир, — заявляє Басараб.
 
Очевидно, депутат не пам’ятає, скільки квартир задекларував він та члени його сім’ї.
 Будинки є просто. Там проживає швагро і двоє дітей, — коментує використання трьох будинків Сергій Басараб.
Сергій Басараб. Він задекларував 4 авто — власні Toyota Camry, Fоrd GBS та Audi Q5 i Chevrolet Lachetti, які належать дружині. Вартість жодного з автомобілів у декларації не вказана. Окрім того, судячи з декларації, Ford GBS Басараб придбав ще за 12 років до його випуску.
 Та це описка. Там машина 96-го року випуску. Я ними користуюсь всіма, — коментує Сергій Басараб.
 
Нагадаємо, Громадський рух ЧЕСНО проаналізував декларації депутатів Івано-Франківської обласної ради та склав рейтинги найбагатших та найбідніших обранців, також проаналізували серед них найбільших боржників та найщедріших позичальників.
 
Михайло Джогола, аналітик кампанії “Стеж за грошима” ЧЕСНО
Віталій Світлик, координатор руху ЧЕСНО в Івано-Франківській області
chesno.org

 

Переглядів - 117
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: