Успіння Пресвятої Богородиці та день селища Верховини!
Успіння Пресвятої Богородиці та день селища Верховини!
28-08-2017
Місцеві новини

Сьогодні наша квітуча, чарівна Верховина, святкує День народження. Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за край, який став нашою затишною домівкою. Адже Верховина – це як маленька держава, зі своїми традиціями, звичаями, побутом та культурою. У нас переплелися традиції та прижилися культурні цінності різних народностей. Ми всі вболіваємо один за одного, допомагаємо у скрутні хвилини, разом розділяємо радість та горе. Саме цим і вирізняється наше селище серед інших, саме це і робить нас сильнішими.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашої Верховинщини, збагачував наші традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу.

Верховинщина славиться своїми людьми — талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють її матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці вона і живе.

Шановні мешканці селища Верховина! Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому краї.

Нехай це свято буде радісним, світлим і запам’ятається Вам назавжди!

З Днем народження, рідна Верховина!

 

Голова районної ради                                                     Іван Шкіндюк

Голова райдержадміністрації                                          Олег Лютий

Переглядів - 88
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: