Замість святкування страйк - або як відзначають День знань в селі Ільці.
Замість святкування страйк - або як відзначають День знань в селі Ільці.
01-09-2017
Наука

“Буквально в 21 рік, одразу після закінчення заочного навчального закладу її призначили директором школи. Маючи стаж роботи три роки! Відразу після виходу з декретної відпустки її призначили на посаду, – каже діючий директор Ільцівської ЗОШ Людмила Магнич. – Це була кандидатура від партії регіонів. І, щоб ви розуміли: де-юре директором була Шкрібляк Любов Іванівна, а де-факто всі обов’язки виконувала, і керувала школою її мама Сухарчук Марія Юріївна”.

Теперішній директор Ільцівської школи розповідає, що коли на посаду призначили 21-річну дівчину, проти цього були і вчителі і батьки.

Люди звертались у багато інстанцій, однак дівчину залишили на посаді. Вчителі кажуть, що при керівництві Любові Шкрібляк в школі панував суцільний безлад. Навіть батьки колишніх випускників тих часів кажуть, мовляв рівень навчання у школі був жахливий, відношення до учнів – також.

“За три роки роботи цих осіб у школі вона скотилася у рейтингу з третього місця на останнє. Звичайно, це відбилося на долях вчителів, долях дітей, долях навіть батьків деяких. Тому, недопустимо повернути цих осіб. Громада категорично проти”, – каже Марія Скоматчук, жителька Ільців.

За час роботи молодої директорки із 40 вчителів звільнили 18. Було замінено практично весь тех.персонал.

“Ми повністю зібрали всю доказову базу їхніх зловживань службовим становищем. Готова заява про злочин… там були дуже серйозні зловжавання службовим становищем, власне, на користь сім’ї”, – заявляє діюча директорка Людмила Магнич, яка в ті чачи працювала в школі.

Поведінку екс-вчительки географії та її дочки Любові Шкрібляк діюча директорка пояснює як банальну помсту через конфлікт, який виник, ще в далекому 1999 році, коли пані Сухарчук хотіла посісти посаду завуча, але їй цього не вдалось.

Наразі, Марія Сухарчук виграла суд у Вищому спеціалізованому суді України, тож її б мали повернути на раніше займану посаду вчительки. Повернення на посаду екс-директорки, молодої Любові Шкрібляк оскаржується представниками Верховинської РДА у Верховному суді України.

 

Переглядів - 112
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: