Гвинтокрильний шум, над Ільцями
Гвинтокрильний шум, над Ільцями
05-09-2017
Цікаве

 

Вже кілька днів над селом Ільці та над прилеглими селами чути шум гвинтокрилів, які то здійснюють посадку на стадіоні села, то кружляють над горами. 
     Як розповів радіо «Гуцульсьска столиця» командир військової частини з Александрії, льотчик першого класу Руслан Петрович Яковлєв на Верховинщині проходять навчання пілотів Національної Гвардії України. 
     До польотів у горах допускаються військові льотчики, які пройшли п’ятирічну підготовку в рівнинній місцевості. Цей період є дуже важливий в підготовці льотного складу. В минулому році при подібній підготовці було проведено приземлення гвинтокрила на найвищій горі Українських Карпат Говерлі та встановлено на ній Державний Прапор України. 
     Командир військової частини запрошує населення Верховинщини з порозумінням поставитися до певних незручностей, які створюють дані навчальні польоти та наголошує на тісній співпраці з місцевим населенням та органами влади в плані ознайомлення та популяризації нелегкої, але почесної професії військових вертолітників. 
     Гвинтокрили застосовуються Національною Гвардією України для швидкого реагування на можливу швидкоплинну ситуацію на полі бою, для доставки медикаментів, боєприпасів та особового складу.
     Навчання проходитимуть ще тиждень і на протязі цього часу, окрім виконання складної льотної підготовки,  заплановані зустрічі з учнями місцевих шкіл та жителями Верховинщини, проведення екскурсій на гвинтокрили для підняття іміджу Національної Гвардії України адже в складі навчальної групи присутній зі своєю родиною майор Олександ Макеєнко, який єдиний вижив із вертолітної трагедії з генералом Кульчицьким в 2014 році.

Переглядів - 145
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: