Верховинець приніс до відділення поліції саморобний пістолет
Верховинець приніс до відділення поліції саморобний пістолет
18-09-2017
Місцеві новини

Як повідомили нам в секторі комунікації ГУНП в Івано-Франківській області, чоловік запевнив правоохоронців, що дані предмети знайшов у лісовому масиві під час збирання грибів. Спочатку знахідку, каже, зберігав вдома, а пізніше, щоб уникнути відповідальності, вирішив добровільно здати до поліції.
 
Знайдений предмет було вилучено правоохоронцями та направлено на проведення експертизи.
 
Нагадаємо, метою операції є запобігання незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, виявлення, перекриття каналів їх надходження в злочинне середовище.
 
“Звертаємо увагу, якщо громадяни добровільно здали до підрозділів Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то, в подальшому, вони мають можливість, після оформлення відповідних документів, зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.
Необхідно врахувати, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструється у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Переглядів - 105
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: