Футбол для тих, кому за 60
Футбол для тих, кому за 60
15-10-2013
Спорт

Відбувся матч ветеранів пам’яті Олександра Рашковського.

    Ще задовго до початку недільного поєдинку на «Черемоші» почали збиратися ветерани-гравці, котрі у свій час виступали переважно за верховинський «Черемош». Усього організатори запросили приміряти форму і бурси 27-ох колишніх футболістів. Вік гравців коливався у діапазоні 50-70 років, найстаршим серед яких був Іван Бесащук, 1944 р. н.

    Ветеранів умовно розбили на дві команди: «білі» і «сині». Шикування, слова пані Парасковії – дружини Олександра Рашковського, капітана «білих» Петра Пониполяка – і сивочолі бойовито виходять на газон. Один із ветеранів запитує у вболівальників таблетки нітрогліцерину. Не отримавши позитивної відповіді – поспіхом займає позицію захисника. На полі було все: і декілька яскравих проривів, і сейви голкіпера Федора Волинюка та Василя Шкіндюка, і кумедні кульбіти, які викликали непідробні щирі овації трибун.

    Результат двох двадцятип’ятихвилинок – бойова нічия 3:3, хоча у роздягальню ветерани пішли з рахунком 2:0 на користь «синіх».
    Винятком із регламенту стало пробиття пенальті. Щастя у футбольній лотереї арбітр зустрічі Альберт Чуркін дозволив усім 22-ом футболістам. Із рахунком 7:6 перемогу виривають «білі».

… Ветерани зі стомленими, але радісними обличчями залишають поле. Без травм і «гірчичників». Щасливі, що можуть зустрічатися і таким чином згадувати друзів.

Роман Клим

Переглядів - 199
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: