Всесвітній день туризму
Всесвітній день туризму
27-09-2017
Важливо знати

Це свято має досить багато різних цілей, головною з яких є пропаганда туризму, та інформативність населення про те, наскільки важливі самі подорожі не тільки для них, але і для економіки всього світу.
Це прекрасне свято, для кожного, хто хоча б один раз відчував себе мандрівником. Ну і звичайно, таке свято, як Міжнародний день туризму відзначають усі працівники туристичних компаній, музеїв, керівники і персонал готелів і готелів.
 
Варто відзначити, що за останні кілька років туризм став набагато популярнішим в цілому. Він став одним з найбільш швидко зростаючих і найбільш важливих секторів економіки в світі і це більше 10 відсотків усього світового ВВП.
 
Міжнародний день туризму 2017: традиції свята
 
Звичайно, таке свято не може проходити без різних масштабних заходів. У багатьох країнах, особливо тих, що існують лише за рахунок туристів, це свято можна назвати чи не найголовнішим у році. Але, в теж час, Всесвітня туристська організація, щорічно проголошує нову тему, якій присвячений Міжнародний день туризму.
Крім цього, багато туристичні компанії роблять величезні знижки в честь свят, а співробітникам дають премії за хорошу роботу.

Переглядів - 96
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: