Як журналісти… потом стікали
Як журналісти… потом стікали
15-10-2013
Спорт

    Представники четвертої влади обласних і районних ЗМІ на один день перетворилися на спортсменів. Турнір пам’яті Ореста Олексишина – голови Асоціації спортивних журналістів Прикарпаття, заступника директора ОТБ «Галичина» зібрав у манежі ІФНТУНГ дружнє журналістське товариство, аби в такий спосіб віддати шану пам’яті Оресту Олексійовичу, який у 2011-му відійшов у засвіти.
    На захід журналістів зібрали обласна організація НСЖУ спільно з молодіжним крилом, яке очолює наш земляк Іван Харук, та управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА. На відкритті виступили голова НОК в області Мирослав Карабін, директор ОТБ «Галичина» Ольга Бабій, депутат облради Іван Харук, син п.Ореста, Олег, та інші. Привітала учасників турніру молода співачка, уродженка Буківця Уляна Маляр.
    А потім майстри пера, мікрофону і телекамер поринули у спортивний вир боротьби. Змагання проводилися в п’яти видах: футбол, настільний теніс, шашки, дартс і перетягування канату серед п’яти команд ЗМІ: «Сила слова», «Пресинг», «Телезірки», «Власкор» (усі – з м.Івано-Франківськ) та ексцентричний колектив «Бартка-медіа», кістяк якого складений із гуцульських ЗМІ: журналістів газети «Верховинські вісті», радіо «Вісті Верховини», та частково – представників ЗМІ із Надвірної і Яремче. Прикро, що проігнорували турнір більшість районних ЗМІ, яким кажемо «фе».
    У спортивних залах вирували справжні пристрасті, ніби на Олімпійських іграх. Особливо у футзалі, де молода і амбіційна «Сила слова» здобула першість. В інших видах спорту перемогу святкували почергово й інші команди.

    Напрочуд видовищним став останній вид змагань – перетягування канату. Усі пророкували перемогу команді «Телезірки» з ОТБ «Галичина», у складі якої виступав стронгмен Назар Павлів. До честі «Бартки-медіа» скажемо, що не таким уже виявився він силачем: верховинці у двох спробах справилися з богатирем і його командою.

    У загальному заліку професійна суддівська колегія на чолі  із Михайлом Марцинюком «Бартку-медіа» присудила три «бронзи»: у шашках, тенісі і канаті.
    До слова, турніри пам’яті Ореста Олексишина і Ярослава Гретчука, який відбувся у травні у с.Старий Лисець під Івано-Франківськом, стали традиційними. Заслуга у цьому журналістської солідарності, а чи не найбільше – голови ОО НСЖУ Вікторії Плахти, між іншим, уродженки гуцульського села  Плоска на Путильщині, котра внесла молодий струмінь у життя Спілки, а обласна організація під її керівництвом визнана кращою в Україні за 2012 рік.

Переглядів - 223
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: