Олег Лютий: Маємо віддати належну шану всім бійцям: і воїнам УПА, і воїнам АТО
Олег Лютий: Маємо віддати належну шану всім бійцям: і воїнам УПА, і воїнам АТО
05-10-2017
Місцеві новини

З нагоди відзначення 14 жовтня Дня захисника України та Дня створення Української Повстанської Армії та Дня захисника України під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Лютого проведено нараду  з питань підготовки заходів даного заходу.  Участь у нараді взяли: керуючий справами районної ради Роман Ванівський, начальник відділу організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату райдержадміністрації Ігор Вепрейчук; начальник відділу культури і мистецтв райдержадміністрації Василь Кімейчук; начальник відділу освіти Ваиль Гуцуляк;ТВО військового комісара Верховинського районного військового комісаріату: майор  Руслан Демчук; начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Максимюк, завідуючі секторами мобілізаційної роботи та молоді і спорту райдержадміністрації Юрій Стенчук та Володимир Ящук та інші.

На нараді  обговорили основні організаційні моменти у підготовці до проведення заходів. Голова районної державної адміністрації Олег Лютий наголосив, що найважливішим має бути віддання належної шани всім бійцям: і воїнам УПА, і воїнам АТО.

Учасники наради прийняли рішення щодо проведення 13 жовтня о 11 00 год. панахиди біля пам’ятного знаку воїнам УПА  по вул. Андрея Шептицького за загиблими воїнами УПА  та молебень за захисниками України .

Після, урочисті заходи з нагоди відзначення 75-ої річниці створення УПА та День захисника України відбудуться на Співочому полі.

Переглядів - 91
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: