Жоден грип - не страшний. Як зміцнити імунітет
Жоден грип - не страшний. Як зміцнити імунітет
11-10-2017
Здоров'я

Імбирний чай

Імбир – це прекрасний засіб від всіх вірусів і бактерій, які дуже погано впливають на наш організм. Тому варто хоча б раз в день випивати імбирний чай. Він допоможе підтримати імунітет і захистить практично від усіх хвороб. До того ж, до нього можна додати мед, або лимон, що теж допоможе оздоровитися.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Червоне вино

Але вина потрібно не більше одного келиха в день. Не зважаючи на те, що лікарі не рекомендують пити алкоголь в період хвороб,  трохи вина допоможе підтримати імунітет восени. А, крім цього, воно підтримає серце і судини. Головне - не перестаратися.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загартовування

Варто пам'ятати, що надмірне загартування тільки погіршить здоров'я. Незважаючи на це, деякі лікарі рекомендують приймати холодний душ вранці, або ж просто намочити ноги в холодній воді, а потім швидко протерти рушником. Це, дійсно, зміцнить імунітет. Але слід робити це обережно і розумно.

 

 

 

 

 

 

 

 

Перець

Відомо всім, що перець зміцнює імунітет. Незважаючи на це, їсти його треба обережно і невеликими порціями. А крім цього, багато лікарів рекомендують звернути увагу на часник, який, насправді, набагато корисніший від практично будь-якого виду перцю. До того ж, багато його не треба. Часточка в день – і ваш імунітет в повному порядку.

 

Переглядів - 159
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: